gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Eğreti Gelin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ödünç geldim emanetsin elimde, yasak döşeklere ömrüm serilir, ali'm derim dünya dönmez dilimde
    usul yaklaş çocuk kalbim kırılır
    Çocuk uyur er uyanır koynunda
    duyulsunki ibret olsun aşkımız
    Eğretiyim bana yer yok düğünümde
    kırk düğüne bedel günahımız

Sezen Aksu - Eğreti Gelin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle Ol

Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle Ol

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan dolu dizgin duygulardan Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var Haydi gel benimle ol Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize Ordaki sevgililer özenip birer birer Gün olur erişirler ikimize Uzanıp yüreğimin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım...
  3. Sezen Aksu - Gel Bana

Sezen Aksu - Gel Bana

Düşünme hiç başka şeyi Sevmeyi bil sevilmeyi İşte gördün dünya bomboş Sevmek için durma koş Sevelim hep sevilelim Dertleri terk eyleyelim Sevelim hep sevilellim Mutluluğa yönelelim Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Hayat zor hayat yokuş Ölümden öte herşey bomboş Sevgimiz herşeyden uzak...
  4. Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

MİTHATCAN'LA BAİRLİKTE BESTE ARARKEN AŞKINI BULDU. HADİSE GÖNLÜNÜ MİTHATCAN'A KAPTIRDI. Muhteşem sesi ve fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şarkıcı Hadise bir taşla iki kuş vurdu. Takvim'de yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun evine yeni albümü için şarkı seçmeye giden Hadise, Mithatcan'ın gönlünü çaldı. Mithatcan, genç şarkıcı için uzatmalı aşkı İlhem'den ayrıldı. Uzun...
  5. Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

sezen aksu, son albümü, 2011, yeni albümü, öptüm, şarkısı, şarkıları, konseri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Öptüm" isimli son albümünün Açık Hava konserinde, Sezen Aksu, hayranlarının büyük sürprizi ile kartşılaştı Melek'lerim. "Öptüm" diyen Sezen aksu'ya hayranları 5 bin öpücük verdi:) İşte o haber Melek'ler! Hayranlardan sürpriz var Sezen...

Sayfayı Paylaş