gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bak atının terkisine de atmış, gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış, haspam odun gibi belini Ah verin elime de kırayım, cadının derisi kara elini
    Seni gidi dilleri fitne fücur, kıyametin gelsin

Sen o alacası içinde fesatla, hangi günü gün edicen
    Ah o kaditin üstüne, bir de atlas yorgan sericen

Amanın amanın, yansın ocağın barkın utansın
    Ağan emmin herbir yerine, kırmızı kınalar yaksın
    Varsın bize vursun felek, ne çeyiz düzdüm emek emek
    Allah bildiği gibi yapsın ahh...

[Nakarat]
    Böyle de nispet olmaz ki, seni gidi zalim yar
    E Zorla da kısmet olmaz ki, seni gidi hain yar

Bana ne bana ne beni al, onu alma
    Beni al, beni al, onu alma
    Bana ne bana ne beni al, onu alma
    Beni al, beni al, onu alma

Bende bu yetim kirazlar al al dururken
    Tek başıma kara gecelerde zar zor uyurken
    Yar eteğimde çakallar kurtlar ulurken
    İçine sinerse senin de kıyametin gelsin

Sen o alacası içinde fesatla, hangi günü gün edicen
    Ah o kaditin üstüne, bir de atlas yorgan sericen

Amanın amanın, yansın ocağın barkın utansın
    Ağan emmin herbir yerine, kırmızı kınalar yaksın
    Varsın bize vursun felek, ne çeyiz düzdüm emek emek
    Allah bildiği gibi yapsın ahh...

[Nakarat] x4

Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var
  2. Sezen Aksu - Bırak Beni

Sezen Aksu - Bırak Beni

Bırak beni yeter aldattığın yeter bırak beni Deli ettin artık çek git bu nasıl sevgi Sen kendine aşıksın sen yalancısın Hatta sevişirken bile yabancısın Sen kimsin sen ne rahat insansın bırak Bırak benim için ne mümkün ayrılmak Ben ayrılamam sen beni bırak Bırak... Bırak... Seviyorum kahretsin Seviyorum elimde değil Çok seviyorum ah neden Yaşadığım en deli aşksın sen Seviyorum...
  3. Sezen Aksu - Beni Unutma

Sezen Aksu - Beni Unutma

Bir gün daha yaşandı ve bitti Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle Herhangi bir gündü çok önemli değildi Seni düşündüğüm birkaç andan başka Bilirim herkes payına düşeni yaşar Ve her yeni günde değişir hep birşeyler Sen de kendi payından bir hatıra seç ne olur O ben olayım beni unutma Beni unutma, unutma, beni unutma Bilirsin unutulmak dokunurya her insana Sen de kendi payından...
  4. Sezen Aksu - Adı Bende Saklı

Sezen Aksu - Adı Bende Saklı

Bölünür sancıyla uykular Sığınak değil en kuytular Gökte ay on dört ben dolunay Son hatıranı sinene say Bu kadarına razıyım yar Uzak diyarlarda evli barklı Mutluluk en çok onun hakkı Bu yorgun kırık dökük hikayede Adı bende saklı Dalda muhabbette kumrular Bana ayrılığı sordular Dedim afet,yangın dedim kar Dedim adet aşkı vururlar Uzak diyarlarda evli barklı Mutluluk en çok onun hakkı Bu...
  5. Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var.. Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var..

Sayfayı Paylaş