gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Sevdam Ağlıyor

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir duru sözle gönül alana, Bir kuru dalla çiçekle gelene Gitti gidiyor yaralı yüreğim
    Gitti gidiyor kanadından tut!

A benim gözleri görmeyenim
    A benim kadrimi bilmeyenim
    A benim hasreti dinmeyenim
    Beni elinle ellere gönderme

Ah anam garip anam,

Ne sarayda ne handa bir zalim ocağında sevdam ağlıyor
    Ne gam ölsem uğrunda beni zehir zemberek diller dağlıyor

Sezen Aksu - Sevdam Ağlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Allahaşkına

Sezen Aksu - Allahaşkına

Sen istedin diye değil seni sevdiğim için Sen aldattın diye değil ben inandığım için Karşılık beklemeden, sitem mitem etmeden Razı olup herşeye, kapris mapris demeden Sabah akşam gece gündüz hiç şikayet etmeden Kulun oldum kölen oldum hiç başına kakmadan Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık atma Allahaşkına Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına...
  3. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu
  4. Sezen Aksu - Ada Vapuru

Sezen Aksu - Ada Vapuru

Ada Varupu Yandan Çarkli Bayraklar DonanmiŞ Cafcafli SİmİtÇİ Kahvecİ Gazozcu Şİnanayda Yavrum Şİna Şİnanay Şİnanay Şİnanay Hopa Şİnanay Esdİrİr De Ada Yelİ Esdİrİr Senİ Sevİndİrİr Benİ KÜsdÜrÜr LÜkÜs Kamarada Kİmler Oturur Şİnanay........... MÜslÜmani Yahudİsİ Urumu İsporcusu İhtİyari Veremİ Kİmİnİn SaÇi UÇar Kİmİnİn EteĞİ Şİnanay
  5. Sezen Aksu  Konser Tarihleri

Sezen Aksu Konser Tarihleri

sezen aksu konser tarihleri sezen aksu konser tarihleri 2009 2010 2010 2011 Yediden yetmişe herkesin sevdiği Sezen Aksu sevenlerine harika bir müzikziyafeti çekmek için konserlerine başlıyor... Sezen Aksu Almanya da Sanatçı: Sezen Aksu Yer : Olympiahalle - Münih / Almanya Tarih: 03 Mayis 2009 Pazar 22:00 Fiyat : -- Sezen Aksu İstanbul da Sanatçı: Sezen Aksu Yer :...

Sayfayı Paylaş