gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Şöyle Yürekli Bir Sevda

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sızı uçup oklar saplandı hep sözlerinden Yıllar yılı şu gönlüme Bak sevdamın göç mevsimi geldi
    Uçuyor artık başka yüreklere
    Bak sevdamın göç mevsimi geldi
    Uçuyor artık başka yüreklere

Şöyle yürekli bir sevdam olmadı
    Alsın götürsün beni ta güneşlere
    O kadife sevgilerin kanatlarına sarsın beni

Senle en ilkel, en saf, en derin
    Aşkta yoğrulduk bitti zamansız
    Anlamazsın ki sorma boşuna
    Kim seslenen kim yapayalnız

Sezen Aksu - Şöyle Yürekli Bir Sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Bu gece ben şarkıların kederleriyle içip Duman duman savrularak dağılmak istiyorum Bilmediğim sokakların yabancı insanına Kaynaşarak efkarımı dağıtmak istiyorum Bu gece ben gerçeğimden uzaklaşıp giderek Düşlediğim dünyaları seyrederek görerek Boynu bükülü, bir köşede kadehiyle yarışan birine Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum...
  2. Sezen Aksu - Yak Bir Sigara

Sezen Aksu - Yak Bir Sigara

Seni ilk gördüğümde tırnaklarını yiyordun Kimbilir nelere sıkılmıştı canın Öyle sıkınltılı yanları var ki yaşamın Haklısın haklısın çok haklısın Öyle sıkınltılı yanları var ki yaşamın Haklısın haklısın çok haklısın Yak bir sigara kül olsun dertler ucunda Bir an oh diyemezsek çekilir mi ah bu dünya Yak bir sigara kül olsun dertler ucunda Bir an oh diyemezsek çekilir mi ah bu dünya...
  3. Sezen Aksu - Sevdam Ağlıyor

Sezen Aksu - Sevdam Ağlıyor

Bir duru sözle gönül alana, Bir kuru dalla çiçekle gelene Gitti gidiyor yaralı yüreğim Gitti gidiyor kanadından tut! A benim gözleri görmeyenim A benim kadrimi bilmeyenim A benim hasreti dinmeyenim Beni elinle ellere gönderme Ah anam garip anam, Ne sarayda ne handa bir zalim ocağında sevdam ağlıyor Ne gam ölsem uğrunda beni zehir zemberek diller dağlıyor
  4. Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum, unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz taşar bin defa taşar Her...
  5. Sezen Aksu - Bir Kuş Uçur

Sezen Aksu - Bir Kuş Uçur

sezen aksu bir daha bu yolları Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver Bir fısılda Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver Bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kördüğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar...

Sayfayı Paylaş