gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

SGK Sağlık Rapor Parası Nasıl Hesaplanır?

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rapor parası hesaplama, rapor parası nasıl hesaplanır, sgk rapor parası hesaplama Sağlık sorunları nedeni ile işyerinden alınan izin süresince sağlık raporu parası nasıl hesaplanır bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Birçok çalışan sigortalıyı yakından ilgilendiren konunun detayları sizlerle.. sgk-rapor-parasi-nasil-hesaplanir.jpg

SGK Sağlık Rapor Parası Nasıl Hesaplanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Görkemli bir açılışla başlayan Londra Moda Haftası'nda, sıfır beden tartışması yine gündeme oturdu. Geçen yıl yapılan ateşli tartışmaların ardından konuyla ilgili soruşturma başlatan İngiltere Moda Konseyi'nin, mankenlerin ağırlığına alt sınır koymanın doğru olmayacağını, bunun yerine yeme bozuklukları konusunda uzman bir hastaneden sağlık raporu istenmesinin düşünüldüğünü açıkladı....
  2. Sağlık Raporu Nasıl Alınabilir?

Sağlık Raporu Nasıl Alınabilir?

sağlık raporu nasıl alınır 2011 sağlık raporu nereden alınır 2011 iş için nereden işe giriş için nerden sağlık raporu, nedir, nasıl alınır, prosedür, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hastalık durumumuzda işyerimize ya da okulumuza götürdüğümüz ,sağlık kuruluşlarından aldığımız izin belgelerine sağlık raporu denir. Sağlık raporu,sağlık durumu kötü olan...
  3. rapor parası sorgulama

rapor parası sorgulama

Ya arkadaşlarım ben sgk rapor parasının nereden sorgulama yapılacağını bilmiyorum. Bi yaklaşık 127 gün kadar raporlu oldum bu param yatmış mı yatmamış mı tam olarak nereye nasıl bakmam gerekiyor. Yardımcı olmanız mümkün mü bana teşekkür ediyorum. MELEKLERMEKANİ.COM CEVABI: Merhabalar değerli misafirimiz. Bu hususta çok fazla bilgiye sahip değiliz ama iş göremezlik ödeneğinin sorgulama...
  4. İşyeri İçin Doğum Raporu ve Doğum Parası Nasıl Alınır?

İşyeri İçin Doğum Raporu ve Doğum Parası Nasıl Alınır?

doğum raporu nasıl alınır doğum raporu Sevgili melekler, çalışan anne adaylarının merak ettikleri konulardan biri olan doğum raporunun nasıl alınacağı ile ilgili bilgileri sizler için araştırdık. Doğum iznine nezaman çıkılır , nezaman işyerine dönülür, doğum yapıldığında nerden ve ne şekilde hem doğum hemde raporlu olduğu sürelerin parasını alınır, sade anlaşılır bir dille sizlerle...
  5. 2014 doğum rapor parası sorgulama

2014 doğum rapor parası sorgulama

2013 2014 yılı için doğum rapor paralarını nasıl sorguluyoruz yani tam olarak ne kadar alacağız çoğul gebeliklerde durum ne oluyor ne kadar izin kullanacağız bilgisi olanlar yeni yasaya göre bana yazabilir mi lütfen ?

Sayfayı Paylaş