gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıcaklarda Bebekler Nasıl Giydirilmeli bilgi verir misiniz lütfen!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar havalar çok sıcak biz yetişkinler bile dayanamıyoruz ve ben bebeğimi bu sıcaklarda nasıl giydireceğimi bilemedim acaba bu konuda bilgisi olan var ise aranızda bana Sıcaklarda Bebekler Nasıl Giydirilmeli bilgi verir mi?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaz Aylarında Bebekler Nasıl Giydirilmeli

Yaz Bebeği Nasıl Giydirilmeli

Uzmanlar özellikle bebeği olan aileleri, aşırı sıcaklarda kundak konusunda uyarıyor. Özellikle yeni doğmuş bebeklerin kundağa sarılmasının zararlarına dikkat çeken hekimler, aşırı sıcakların bebeklerde sıvı kaybına neden olduğunu, bunun da vücut ısılarını fazla arttırdığını söylüyor.

Yeni doğan bebeklere uzun kollu badi ve tulumlar giydirilmemeli. Tip olarak body'leri tek parça, alttan çıtçıtlı, yakası zarf denen modelde ve özellikle açık renklerden seçmeye çalışmalısınız.

Bebeklere pamuklu giysilerden ziyade daha ince ve açık renkli elbiseler giydirilmeli. Başını koruyucu şapka mutlaka takılmalı. Ayrıca açık ten rengine sahip bebekler ve çocuklar için güneş gözlüğü kullanmalısınız. Çocukları saat 11 ve 16 arası zorunlu olmadıkça dışarıya çıkarılmamaya özen göstermelisiniz.

Sıcaklarda Bebekler Nasıl Giydirilmeli bilgi verir misiniz lütfen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek nasıl giydirilmeli

Bebek nasıl giydirilmeli

bebeklerin üşüdüğü nasıl anlaşılır bebeğin üşüdüğü nasıl anlaşılır bebek giydirilmeli yeni doğan dönemi yazın doğan bebek giydirilmeli yazın bebekler Normal doğum ağırlığındaki bir bebeğin giyimi bulunduğu ortamın sıcaklığına göre değişir. Bilinmesi gereken 3 önemli madde vardır. 1- Bebek üşüdüğü zaman nefes alma hızı artar ve huzursuzlaşır 2- Üstelik bebeklerin en büyük ısı kaybı...
  2. Yazın Nasıl Beslenmeli bu konuda bilgi verir misiniz?

Yazın Nasıl Beslenmeli bu konuda bilgi verir misiniz?

Yazın Nasıl Beslenmeli bana bu konuda bilgi verecek bir arkadaşım var ise şimdiden çok tşk eder ve bilgileri beklerim :)
  3. Karın Kası Nasıl Yapılır bu konuda bilgi verir misiniz

Karın Kası Nasıl Yapılır bu konuda bilgi verir misiniz

Karın Kası Nasıl Yapılır ? Arkadaşlar ben karın kası yapmak istiyorum karın kaslarımı geliştirmek istiyorum acaba nasıl yapabilirim.
  4. Arjantinin İklimi nasıl bilgi verir misiniz

Arjantinin İklimi nasıl bilgi verir misiniz

Selam arkadaşlar acaba Arjantinin İklimi nasıl bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım var ise aranızda lütfen bana da bu sayfadan Arjantinin İklimi hakkında bilgi versin.
  5. akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

Zaman zaman duyarım akika kurbanı diye ama hiç araştırmamıştım.Acaba nedir bu akika kurbanı, kimler keser, neden keser ?

Sayfayı Paylaş