gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sigara hakkında süper sloganlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Sigarayı konu alan süper sloganlar bulmam lazım.Yalnız bilindik şeyler olmamalı, yardım edermisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yaşam Kalitenizi Yükseltin, Bağımlı Olmayın
    Maddeyi Kabul Etmek Kolay, Bırakmak Zordur

Sevginin Boşluğunu Zehirle Doldurmayın

Sigarayı Atın Hayatı Tadın

Sigarayı Dışla, Hayata Yeniden Başla

Alkol Çözüm Değil, Derdin Kendisidir

Sağlıklıyız, Mutluyuz, Gelecekten Umutluyuz

Yeşilay Dostu Olan Sağlığını ve Saygınlığını Kazanır

Kendinize Zarar Vermeyin

Bağımsızım, Hayatı Seviyorum

Sağlıklıyım, Mutluyum, Yeşilay’ın Dostuyum

Bağımsız Ol, Saygın Ol

Sevdiklerin İçin Bağımlı Olma

Zararlı Alışkanlıklardan En Güzel Korunma Yolu: Hiç Başlamamaktır

Duvarı nem, insanı bağımlılık yıkar

Sigara giren yerden sağlık çıkar

Sağlıklı bir hayat sizin elinizde

Sağlıklı bir hayat için tercihini yap

sigara hakkında süper sloganlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara

Sigara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sigara ile ilgili sloganlar

Sigara ile ilgili sloganlar

Sigara ile ilgili dünyanın en güzel diye nitelendirebileceğimiz sloganlarını bana yazar mısınız lütfen. Slogan arıyorum. Babamın sigarayı bırakması için yazacağım ve hergün önünden geçeceğim :)
  3. Sigara ve Alkol İle İlgili En Güzel Sloganlar

Sigara ve Alkol İle İlgili En Güzel Sloganlar

Sigara ve Alkol kullanmakla ilgili sözler sigara ile ilgili sloganlar alkol ile ilgili sloganlar Sevgili melekler, bu yazımızda sigara ve alkolün zararlarını anlatan en güzel sloganları sizlerle paylaşmak istiyoruz :) * Yaşam Kalitenizi Yükseltin, Bağımlı Olmayın * Maddeyi Kabul Etmek Kolay, Bırakmak Zordur * Sevginin Boşluğunu Zehirle Doldurmayın * Sigarayı Atın Hayatı Tadın * Sigarayı...
  4. alkol ve sigara zararlarını anlatan sloganlar bulabilirmisiniz

alkol ve sigara zararlarını anlatan sloganlar bulabilirmisiniz

Melekler, haydi beyin fırtınası yapalım ve alkolün zararlarını sigaranın zararlarını anlatan sloganlar bulalım.Hem oyun gibi hem de benim ödevimi yapmış oluruz, hadi lütfen :)
  5. Sigara içmek neden haram ?

Sigara içmek neden haram ?

Sigara zararlı alışkanlıklar dan biri. Sigaranın zararlarını bilmeyen yoktur. Sigara dumanın da yüzlerce zararlı madde bulunmaktadır. Bu zararlı maddelerin çoğu kanserojendir. Sigara hakkın da caydırıcı , bilgilendirici reklamlar, broşörler makaleler de sigaranın zararları vurgulanıyor. Lakin bağımlılar bu uyarıları dikkate almıyor. Dikkate alanlar ise sigarayı bırakma konusun da...

Sayfayı Paylaş