gebe
  1. gozyasi06

gozyasi06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

siir severler burayaaaaaaaa

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında gozyasi06 tarafından paylaşıldı.

bende bir siir köseyi acayim dedim. size hem kendi siirlerimden hemde sairlerin siirlerinden sunucam. umarim begenirsiniz. öncelikle kendi siirim le baslayalim bakalim.siirlerim hakkinda degerlendirme yaparsaniz cok sevinirim melekler...:u020:

2. gozyasi06

gozyasi06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siir severler burayaaaaaaaa
    GECELER!!!!!!!
    Geceler kara, soguk,
    acilar var bedenimde
    kimseler bilmez.
    Gozyasim damlar usul usul yanagimdan
    yastigimada
    hickiriklarim duyulmaz
    Acilarim uyanir sessiz uykusundan,
    hancer gibi saplanir yureg
    imede
    cigliklarim duyulmaz.
    Zindan olur yatagim bana
    her tarafim demir parmaklik.
    geceler soguk

geceler sessiz
    geceler sensiz....

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

siir severler burayaaaaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efendime siir

Efendime siir

efendime şiir efendime şiirler efendimize şiirler efendimize yazılan en güzel Efendim… Sen bir gece gelseydin, sahilini bulmuş dalga olur- dum. Sen denizim olurdun, ben de tek damlan… Büyüklüğünde küçüklüğümü bulurdum. Efendim… Sen bir gece gelseydin, yıldız yüzlü bir çocuk olur, yine beklerdim. Sen çiçeğim olurdun, ben kelebeğin… Kırılsa kanadım, gölgende emeklerdim. Efendim… Sen bir gece...
  2. Ofis siiri

Ofis siiri

Çalis Allah çalis saat gecenin onu olmus patron saat dokuza mesai koymus hem zaten bulamam bu saatte dolmus ne gidicem nan eve yatarim ben ofiste Deli gibi trafik leventte Telefon geldi sularda kesIk evde Yarin zaten erken gelecem isyerine ne gidecem nan eve yatarim ben ofiste saat olmus neredeyse yirmibir isIklar bile sonmus ofiste bir bir eve gidisim en az onbir ne gidicem nan eve...
  3. temizliği seven melekler burayaaaaaaaa

temizliği seven melekler burayaaaaaaaa

Evet hanımlar; temizlik yapmak doğamızda var ama bazen lekelerle uğraşmak bazende bir ewi temizlemek hayli zamanımızı alıyor bu genelde kullandığımız ürün sebebiyle oluyor . İşte size işlerinizde yardımcı olabilcek iş zamanınızı yarıya indirecek ürünler . Ürünlerimiz Türk malıdır kesinlikle anti bakteriyel ve doğaya arkadaştır asal atık olmaz . İsterseninz stesini ziyaret edebilirsiniz .....
  4. Siir Bölümü

Siir Bölümü

Selamlar.. Ilk önce herkese hayirli ramazanlar dillerim.. Ben siir tutkunuyum Sitede kendimize ait olan siirleri paylasma imkanimiz varmi acaba ? Malesef aradim bulamadim..! Egerki böyle birsey acilirsa cok mutlu olurum.. Insanin duygularini mutlulugunu hüznünü siirlerle beraber paylasmasi kadar güzel bir duygu yoktur.. Hoscakalin..

Sayfayı Paylaş