gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şık ve Modern Zigon Sehpalar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Şık ve Modern Zigon Sehpalar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili Melekler, ev dekorasyonunda önemli unsurlarından birisi de sehpalardır. Hem işlevsel hem de şık birer parça olan sehpalar zigon çeşitleriyle son derece kullanışlıdır. Birbiri içine geçen zigon sehpalar hem yer teşkil etmez hem de bir misafir geldiğinde işimizi oldukça kolaylaştırır. Günümüzde modern mobilyalara eşlik edecek çok şık ve modern zigon sehpalar da mevcuttur. İşte bunlardan birkaçını galerimizden siz meleklerimizle paylaşıyoruz...

Şık ve Modern Zigon Sehpalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zigon Sehpa Modelleri

Zigon Sehpa Modelleri

Özellikle yaz aylarında yada kış aylarında gelen misafirleri ağırlamak, hele üzerinde yiyeceğiniz pasta ve börekler için şık duran yada şık duracak zigon sehpayı kim istemez ki ? Herşeyin sunumdan ibaret olduğunu görselliğin en iyi şekilde ortaya çıkması gerektiğini bilenlerdeniz arkadaşlarım. Çay aynı çay iken güzel ve işlemeli süslenmiş bir tepsi ile son derece güzel olacağını biliyorsunuz...
  2. Dekoratif Zigon Sehpa

Dekoratif Zigon Sehpa

Dekoratif Zigon Sehpa modelleri paylaşır mısınız sehpalarımı yenileyeceğim trend olsun istiyorum.
  3. Şık Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri

Şık Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri

Çok Güzel Dekoratif Zigon Sehpa Çeşitleri En Güzel Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri İşlevselliği ile her salonda bulunan zigonlar artık klasik şekillerinden sıyrılıyor melekler :) Birbirine geçmeli bu yer kaplamayan, son derece kullanışlı sehpalar yeni ve modern tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bu yılın dekoratif zigon sehpalarını araştırdık ve sizler için derledik.. :)
  4. Zigon Sehpa modelleri

Zigon Sehpa modelleri

Zigon sehpa Çapatya zigon sehpa 3'lü zigon sehpa Çiçek sehpa Çok geniş bir salon olmadığı sürece ben orta sehpa sevmem. Kendi salonuma da orta sehpa almadım. Ama servis sırasında sıkıntı olmasın diye 2 takım zigon sehpa aldım. Köşede duruyorlar, orta sehpa gibi ayağıma dolanmıyorlar. Evim net kampanyalarını incelerken bu zigon sehpaları gördüm, çok şirinler. Bu aralar zigon sehpa...
  5. Şık ve Modern Orta Sehpalar

Şık ve Modern Orta Sehpalar

modern orta sehpa modelleri şık orta sehpalar modern orta sehpalar Sevgili melekler, salonlarda ve oturma odalarında kulllandığımız orta sehpalar, günlük hayatımızı kolaylaştıran eşyaların başında gelir. Dekoratif olan orta sehpalar her yıl değişen dekorasyon modasına paralel olarak bazı değişiklikler gösterebilir. Dekoratif olmalarının yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlayan modern orta...

Sayfayı Paylaş