gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Şık Yaka İğneleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Herşey bizim için bayanlar :) Yaka iğneleri bile.. Öyle güzel tasarlamışlar ki yaka iğnelerini,izlerken hem şaşıracak hem güleceksiniz. :) Her duruma yani her moda göre yaka iğnesi mevcut :D Ben çok beğendim. Bir de siz bakın ve yorumlarınızı bekliyorum :) yupis

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu hoşmuşş:)

paylaşım için teşekkürler

Şık Yaka İğneleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaka iğneleri..çok cici

yaka iğneleri..çok cici

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. pet şişelerden yapılmış yaka iğneleri

pet şişelerden yapılmış yaka iğneleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Birbirinden Şık İğne Oyalı Kolye ve Küpeler

Birbirinden Şık İğne Oyalı Kolye ve Küpeler

iğne oyası takı modelleri iğne oyası kolyeler kolye takı yapımı kolye yapımı kızlar annemle internette iğne oyalarına bakarken gözüme iliştiler ve ben bu iğne oyalı kolyelerden gözlerimi alamadım...:abo::abo::abo:
  4. Taşlı Şık Başörtüsü iğne modelleri

Taşlı Şık Başörtüsü iğne modelleri

taşlı türban modelleri taşlı iğne eşarp iğneleri yazma oyaları eşarp modelleri Melişlerim çok şık taşlı başörtüsü iğne modelleri burda buyurunn..:)
  5. Kendi Türban(yaka) İğneni Kendin Yap

Kendi Türban(yaka) İğneni Kendin Yap

türban iğnesi, yaka iğnesi, broş, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, resimi, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz 0,80 mm kalınlığında tel, 0,40 mm kalınlığında tel, İri boy krem renkli kum boncuklar, Kargaburun ve yankeski, Yapım Aşamaları: Kalın telden 50 cm boyunda bir parça kesin. Telin bir ucunda 6 cm pay bırakarak, dalda yapraklar şekli oluşturacak biçimde teli bükün....

Sayfayı Paylaş