gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

sıla oluruna bırak

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

sıla sıla resimleri sila resimleri sila
    evet melişlerim sıla yine harika bir yorumuyla bir klip daha cekti şu sıra müzik kanallarında,radyolarda calmaya başladı işte sılanın yeni şarkısı oluruna bırak....

Söz bitsin biz devam edelim
    Sessiz kalalım yine uzlaşalım
    Güz bitsin biz bayram edelim
    Susuz kalalım yine aç kalalım
    Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır
    Hayat herkese hem iy
    i hem de kötü davranır
    Oluruna bırak her neyse geçer
    Hayata zulmedip üzülmeye mi değer
    Gün doğsun hele bir üzülmeye mi değer
    Üzülmeye mi değer oluruna bırak
    Söz bitsin biz devam edelim
    Sessiz kalalım yine uzlaşalım
    Güz bitsin biz bayram edelim
    Susuz kalalım yine aç kalalım
    Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır
    Hayat herkese hem iyi hem de kötü davranır
    Hayata zulmedip üzülmeye mi değer
    Gün doğsun hele bir üzülmeye mi değer
    Üzülmeye mi değer oluruna bırak…

sıla oluruna bırak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Sıla(Töre)

Sıla - Sıla(Töre)

Can Per Perişan Eşim Dostum Uyansın İmdadımın Vakti Elime Biri Uzansın Başı dumanım Çare Tutmayanım Sılaya Gider Döner mi Biri Allahın Emri Değil Bu Kulların Aklı Haktan Gelen Değil Bu Bebeler Doğar mı Silahlı Töre Töre Töre Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe Böyle Adalet Olur mu Huuu huuu huuuu Böyle Adalet Olur mu Töre Töre Töreee Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe...
  2. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bana bırak...

Bana bırak...

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini...
  4. Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Harika bir şarkı şimdi dinliyorum netten...Sanırım alıcam bu albümünü de...sılayı gerçekten çok beğenerek dinliyorum... Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri Söz bitsin biz devam edelim Sessiz kalalım yine uzlaşalım Güz bitsin biz bayram edelim Susuz kalalım yine aç kalalım Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır Hayat herkese hem iyi hem de kötü davranır Oluruna bırak her neyse geçer Hayata...
  5. Sıla oluruna bırak resimli

Sıla oluruna bırak resimli

Sılanın mükemmel şarkısı oluruna bırak şarkısı sevenleri buraya ...

Sayfayı Paylaş