şimdi de ben bir şey soracam!!!!

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
şimdi de ben bir şey soracam!!!!
meleklerim başka bir melişimiz hiç aldattınız mı diye sormuş..ben de bunları soracam:aldatılırsanız affeder mısınız??gerçekten düşünelim...tüm vücüdümüzla...evli olsan affeder mıydın??ya bekarsan durum farkeder mıydı?

valla canım , aldatılıp aldatılmayacağımız hiç belli olmuyor insanın doğal yapısı ve bazı sapıksal genleri ağır basınca,aldatıveriyor bence sadece cinsellik değil aldatmak onla kısıtlayamam her konuda aldatılmayı affetmem affetmem sözkonusu bile olamaz ben yaparsam bende affedilmek istemem:D

aldatmak

açıkcası melekler eğer aldatırsam bana rejm uygulasın eşim.. bu kadar net ve güz olarak söylüyorum olaki şeytana uyarsam o azapla yaşamakatansa ölmek daha mantıklı

Kendi adima konusacagim, elbetteki hickimse aldatilmak istemez.

Ama simdi bekarim, su an öyle birsey olsa (allah yasatmasin) elbetteki ayrilirim derim.

Ama evli, ve birde anne isem, cevabim ne olurdu bilemiyoru.

Benim icin aldatmak, illa biri ile yatmak olmadigi icin, belki affederdim......

Rabbim böyle birsey ile imtihan etmesin, insallah kimseyi...

Bekarlik ile evlilik ayni sey degil.Bekar olsam asla affetmezdim,su anda evliyim ve Allah gostermesin kesinlikle ne yapardim bilmiyorum,o anki duruma bagli olurdu.

Ben de affetmem...Başka birini tercih eden birini asla affedemem...Her ne olursa olsun aklımdan çıkmayacağı için bu evlilikten hayır gelmez zaten..İş biter.Herkes yoluna gider...

Geri