gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sinan Akçıl "Güzel Kız" Şarkısının Sözleri 2014

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sinan akçıl güzel kız şarkısı, güzel kız şarkısının sözleri, sinan akçıl 2014 güzel kız şarkısı

Sevgili melekler, Sinan Akçıl Ebru Şallı aşkı dolu dizgin devam ederken Akçıl'ın 2014 yazı için hazırladığı albümündeki şarkılar da birer ikişer medyaya sızmaya devam ediyor. İşte onlardan sonuncusu ise hayli özel. Çünkü bu şarkı Akçıl'ın sevgilisi Ebru Şallı için yazılmış :D:D

sinan-akçıl-ebru-şallı-2.jpg

Yine terledi ellerin
    Niye yüzüme sürmedin
    Ben bir günah işledim
    Yalnız seni istedim
    Güzel kız, özel kız
    İster sev ister kız
    Güzel kız özel kız
    Sana kalbim Sabırsız
    Evlen Benimle
    Dinlen Benimle
    Durma Yerinde
    Ayın ışığı Yüzündeyken
    Dans et Benimle.

Sinan Akçıl "Güzel Kız" Şarkısının Sözleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri de paylaşırsanız bu sayfadan benim için çok sevinirim kızlar.
  2. Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü yazın

Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü yazın

Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü için yazıyorum size bana Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  3. Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl son albümü "Kapı" ile sevenleriyle buluştu.Merakla beklenen bu albümde yer alan "Kapı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Olacakları Önceden Gördüm Dedim Ki Boş Yere Öldüm Gecelerden Gündüze Döndüm ışıkta...
  4. Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl mavi mavi, sinan akçıl mavi mavi sözleri, sinan akçıl 2014 mavi mavi Sevgili melekler, anlaşılan o ki, Sinan Akçıl yeni çıkaracağı albümde sevgilisi Ebru Şallı'ya olan aşkını anlatacak. İşte yeni albümünde yer alacak Mavi Mavi şarkısının sözleri... Gözlerime bakma bari mavi mavi, Ellerimi tutma boşver, geldi geçti Keşke biri sana bunu söyleseydi, Benden vazgeçmek de zor,...
  5. Sinan Akçıl "Hatırlasana" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Hatırlasana" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl hatırlasana, hatırlasana şarkısının sözleri, sinan akçıl 2014 Sevgili melekler, pop müziğin sevilen isimlerinden "Hitman" lakaplı Sinan Akçıl yepyeni klibityle yine ortalığı kırdı geçirdi. Sosyal medyada bomba etkisi yaratan son klibinde seslendirediği şarkı olan "Hatırlasana"nın sözleri ise şöyle... Madem bizi kaldırdın bu aşkın uykusundan , Şimdi...

Sayfayı Paylaş