gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Ellerini Bırak

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nasılda geçtik o fırtınalı hırçın denizden Belkide çok şey alıp götürdü bilmeden bizden Çaresizce boyun eğdik biz kadere
    (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere
    (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın
    x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın
    Bizim aşkımız masal gibi ayrılık erken
    Sende çok sevdin bende seni düşün giderken
    Çaresizce boyun eğdik biz kadere
    (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere
    (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın
    x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın

Sinan Özen - Ellerini Bırak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Koptuğu Yerde Bırak

Sinan Özen - Koptuğu Yerde Bırak

koptuğu yerde bırak akor Başka tene bulaşmış kirli sabahların var Senin boyunu aşmış büyük günahların var Koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin Bir zaman herşeyimdin artık hiç birşeyimsin Bir leke gibi kalsın alnında ihanetin Mahşere dek sürecek içimdeki nefretim Bir leke gibi kalsın alnında ihanetin Mahşere dek sürecek bendeki bu nefretin Koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin Bir...
  3. Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Bu akşam giderken sessiz sedasız Son bir defa dönüp yollara baktım Gözlerimde yaşlar dilimde şarkın Kapına kırmızı bir gül bıraktım Sanmaki dönerim artık geriye Bu sana aşkımdan en son hediye Beni hatırlayıp ağlarsın diye Kapına kırmızı bir gül bıraktım.. Mektuplarım sustu dillerim sustu Bütün şarkılarım hep sana küstü Yağmurlar yağarken bir akşam üstü Kapına kırmızı bir gül bıraktım...
  4. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş