gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Şirin ve sevimli el emeği tasarımlar

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

el tasarımları şirin tasarımlar el emeği tasarımlar emeği hobiler hobileri
    melekler yapımı kolay şirin ve güzel el emeği tasarımlar sizlerle...
    Şirin ve sevimli bir iğnelik

cici kızlar cici tokalar

sanırım artan kumaşlardan yapılmış ama çok şık olmuş

Şu battaniyenin reklerine güzelliğine bir bakınn melekler

Dondurma çubuklarından yapılmış süsleme sanırım arkadaşlar çok şeker olmuş ama...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Şirin ve sevimli el emeği tasarımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Emeklerim

El Emeklerim

el emeklerim sabrina örgü modelleri sabrina örgü dergisi dergileri isimleri hanımlar bunların hepsini ben ördüm...emeğe saygı diyoruz ya gerçekten bunlar benim el emeklerim.. bu ikisini oğluma ördüm ama 1 kez bile giydiremedim.:(kaşınıyomm diye avazı çıktığı kadar bagırıyor:( Başka bir üyeden alıntı mesajdır. NeMeSiS tarafından düzenlendi.
  2. El emeği bordo şal modeli ve yapımı

El emeği bordo şal modeli ve yapımı

şal yapımı şal modelleri ve yapımı örümcekten ve modelleri el 3 no şiş tığ *500 g merserize ip Yapılışı: 1.İlk sırada zincir çekerek 2 örümcek yapıp batın. dönüşlerde 4 zincir çekin. 2.İkinci sırada gene 2 örümcek yapıp, alttaki 2 örümceğin ortasına batın. tekrar 2 örümcek yapıp sonuna batın. 3.Bu işlemi tekrarlayarak 5. sıradaki desenli kısma gelin. desenli kısmın ilk sırasında örümceği...
  3. Çok şirin,sevimli ve muzip sarı ifadeler

Çok şirin,sevimli ve muzip sarı ifadeler

küçük sarı ifadeler küçük sarı kafalar Genelde sarı ifadeleri tercih ediyoruz msn sohbetlerimizde gerçekten çok çeşitli ve sevimli ifadeler var bakın mesela bu sarı ifadelerden şimdi sizlere karışık birbirinden güzel ve sevimli smileyler paylaşacam buyrun arkadaşlar:tik:
  4. Şirin ve sevimli kedi gifleri

Şirin ve sevimli kedi gifleri

şirin kedi gifleri sevimli kedi gifleri Kedileri seviyormusunuz? öyleyse bu şirin ve sevimli kedi gifmeri tam size göre buyrun o zaman kedi sevginizi giflerede yansıtın:tik.
  5. Evinizi Güzelleştirmek İçin Yapabilecekleriniz

Evinizi Güzelleştirmek İçin Yapabilecekleriniz

Dekorasyonda çığır açıcı değişime aç bayanlar merhabalar hepinize. Değişim hep içimizde aslında sizce de öyle değil mi? Odamızda, kalemimizde, içimizde, salonumuzda, antrelerde, masa üzerlerinde.... siz nerede istiyorsanız orada olmaya hazır sizi bekliyor. sizlerin dekorasyon tarzınız, keyfili tercihleriniz, beklentilere cevap veren dekor unsurların yer aldığı mağaza ziyaretleriniz ile ev...

Sayfayı Paylaş