gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sırtımdaki kıllardan nasıl kurtulabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hanımlar benim sırtımda aşırı kıl var bunun için ne yapmalıyım?Önereceğiniz bir yöntem varmıdır?

sırtımdaki kıllardan nasıl kurtulabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz?

Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz?

televizyon, tv, zarar, nasil, kurtulus konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz? Gelin bu onerileri okuyalim... 1. Ailelere düşen, öncelikle çocuğu televizyon karşısında yalnız ve savunmasız bir biçimde bırakmamaktır. İzlediği programları mümkün olduğunca birlikte seyredin. Zaman zaman onunla konuşarak zararlı gördüğünüz konularda yorum...
  2. Utangaçlıktan nasıl kurtulabilirim

Utangaçlıktan nasıl kurtulabilirim

Utangaçlıktan nasıl kurtulabilirim utangaçlıktan kurtulmak için Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda utangaçlıktan kurtulmanın yollarını sizlerle ve "kızım çok utangaç ne yapabilirim?" diyen misafirimiz ile paylaşıyor ve utangaçlıktan kurtulmak isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz. Utangaçlıktan nasıl kurtulunur ? Araştırmalara göre her geçen yıl özellikle...
  3. aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

Yaşım 23 ve ben bu aknelerle yıllardır uğraşıyorum.Gittiğim doktor bir işe yaramadı.Artık pürüzsüz bir cilt istiyorum psikolojim bozuluyor yardım edin aknelerden nasıl kurtulurum?
  4. Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

küf lekeleri küf lekesi nasıl çıkar duvardaki küf lekesi Sevgili melekler, özellikle nemin çok olduğu evlerde duvarlarda görülen küf lekeleri hem sağlıksız bir ortam oluşmasına hem de kötü bir görüntüye sebep olurlar. Oysa küflerden kurtulmak çok kolay! Tek ihtiyacınız olan gliserin! Toz bırakmayan bir beze bir miktar gliserin dökün ve küflü bölgeyi ovarak temizleyin. Lekelerin kolayca...
  5. Ödemlerden Nasıl Kurtulabilirim?

Ödemlerden Nasıl Kurtulabilirim?

ödemlerden kurtulmanın yolları, ödemlerden kurtulmak için, ödemlerden nasıl kurtulunur Sevgili melekler, kadınların büyük kısmının şikayeti olan ödemlerden kurtulmak için alternatif tedavilerden faydalanabilir, şifalı bitkilerle ilgili kürlere başvurabilirsiniz. Bunun için faydalı olacak otlardan bazıları, sinameki, nane veya rezenedir. Bu otların birlikte tüketilmesi vücuttan ödemin...

Sayfayı Paylaş