Sistit olan hamile kalabilir mi Hamile Miyimdir?

tina.ceren

Yeni Üye
Üye

Detaylı bir şekilde size anlatacağım
Şimdi 2 Mayıs günü en son regl oldum 7-8 Mayıs tarihleri arasındada bitti. 19 Mayısta cinsel ilişkiye girdik ve koruma kullanıyorduk. Prezervatifin üst kısmı kalkıktı ve onu düzeltti aşşağı doğru tam gelicek şekilde yaptı. Sonra kocamın kasık bölgesinde beyaz renkte bir şey vardı ilk başta prezervatifi aşşağı kaydırdığı için olabiliceğini düşündük sonra benden gelen zevk suyuda olabiliceğini ekledik aklımıza. Halen daha regl olmadım Sistitim ve tuvalette az da olsa peçeteye kan geldi regl olduğumu düşündüm fakat devam etmedi kan. Sistit olan kadınlar hamile kalabilir mi bilgisi olan var mı acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Öncelikle sistit nedir onu öğrenelim

Kadınlarda görünen iltahaplı bir durumdur. Bu tedavi edilmediğinde hamilelik zora gire. Yani hamile kalmak isteyen bir kadının öncelikle doktora giderek sistit tedavisi yapması gerekiyor. Gelelim senin durumuna sen zaten prezervatif ile korunma yapmışsın senin hamilelik ihtimalin zaten yok hayatım eğer prezervatif delinmedi ise ve tam ilişki yok ise hiç bir sıkıntı olmaz. O gördüğün beyaz şeyler sistit hayatım. Hamile değilsin kalamazsın.

Geri