gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

sivilce sorununuz varsa

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

sivilcelerden bıktıysanız dediklerimi uygulamakta fayda var ilk olarak kendi toniğinizi kendiniz yapın malzemeler
    1)bir şişe sade soda
    2) 3 tane limon

sadece iki ürünle süper çözüm

***yapılışı***
    sade sodanın gazı gittikten sonra 3 limonu bi güzel içine sıkın buzdolabında bir gün beklektikten sonra kullanmaya hazır hale gelir

ancak kullanmadan önce gözenekleri açmanız lazım bu nedenle yüzünüzü temiz yani saf su ile masaj yaparak yıkayın sonra ise güzelce kuruladıktan sonra hazırladığınız toniyi yüzünüze bir pamukla yine masaj yaparak sürün ve yakın zaman da değişikliği göreceksiniz

alıntı

sivilce sorununuz varsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilce: Estetik bir sorun değil, hastalık!

Sivilce: Estetik bir sorun değil, hastalık!

Genellikle ergenlik döneminin sorunu olarak bilinen sivilceler günümüzde yetişkin insanlarda da sıklıkla görülüyor. Araştırmalar her 100 kişiden 85�inin yaşamının bir döneminde sivilce sorununu yaşadığını gösteriyor. Hem özel hem de sosyal yaşamı olumsuz etkileyen, ruhsal sorunlara yol açabilen sivilceler bilimsel yöntemlerle tedavi edilebiliyor. Hemen her yaşta görülebilen bir sorun olan...
  2. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  3. Sivil toplum kuruluşları hakkında soru

Sivil toplum kuruluşları hakkında soru

Sivil toplum kuruluşları hangi amaçla kurulmuştur bilgi rica ediyorum teşekkürler.
  4. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş