gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Siyah gelinlik kemerleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

gelinlik kemerleri, siyah kemer, siyah gelinlik kemerleri,siyah kuşak merak edenler için konumuzda.gelinliklerde geçen seneden moda olmaya başladı siyah kuşak , bir çok ünlü isimde bu modaya uydu düğünlerinde siyah kuşak kullandılar , bu senede gelinliklerde sadece siyah değil farklı renklerde kuşak kullanılmaya başlandı.bana beyaz gelinlikde siyah kuşak ilginç geldi bakalım siz meleklerimiz beğenicekmisiniz

Siyah gelinlik kemerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah gelinlik modelleri

Siyah gelinlik modelleri

2010 siyah gelinlik modelleri siyah gelinlik modelleri 2010 gelinlikler 2011
  2. Gelinliklerde Siyah Kuşak Modası

Gelinliklerde Siyah Kuşak Modası

gelinlik, kırmızı kuşak, yerine siyah kuşak, modası, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada Asırlardır süregelen gelinlikleri bağlanan kırmızı kuşak yerini siyah kuşağa bırakıyor melekler...Sunucu oyuncu Vatan Şaşmaz'ın eşi Nurşen Şaşmaz'ın öncülüğünü yaptığı gelinliklerde siyah kuşak modası gitgide artıyor... Artık gelinliklerdeki kırmızı kuşak yerini siyahlara bırakıyor....
  3. Siyah Kuşaklı Gelinlikler

Siyah Kuşaklı Gelinlikler

gelinlik kırmızı kuşak yerine siyah kuşak modası resimleri siyah kuşaklı gelinlikler hakkında detaylı bilgiler burada Melekler daha önceki yazımızda Kırmızı Kuşağın yerini yavaş yavaş siyah kuşağın aldığı yazmıştık... Gelinlikte siyah kuşak akımına Vatan Şaşmaz'ın eşi Nurşen Şaşmaz, Merve Kotil, Tuba Büyüküstün ve Gökhan Özen'in eşi Selen Sevigen uyan ünlü gelinler...
  4. Gelinlikler İçin Kuşak ve Kemer Modelleri

Gelinlikler İçin Kuşak ve Kemer Modelleri

gelinlik kemer modelleri gelinlik kuşak modelleri Sevgili melekler, kemer ve kuşaklar kadınların bel kıvrımını ortaya çıkaran, ince bele vurgu yapan zarif birer aksesuardır. Her yaşa, her zevke uygun bir şekilde tasarlanan bu şık aksesuar gelinlik modelleri için de kullanılıyor. Özellikle tercih edilen taşlı modeller yanında en çok kullanılan materyal saten. Biz de bu konumuzda değişik...

Sayfayı Paylaş