gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kadın erkek boy farkı bayanlarda ideal boy ideal bayan boyu kadın boyu farkı olan sevgililer sizce sevgili olsun evlendiğiniz erkek olsun aradaki boy farkı önemli mi önemli ise sizce en az kaç olmalıdır

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali
    valla bana göre bir erkek herzaman için boy olarak bayandan uzun olmalı ve yine bana göre bayan erkeğin omuzlarına gelebilmeliki şöyle koltuğunun arasına alabilmeli bayanı :Dbu benim fikrim bilmiyorum kadın uzun olduğunda bana biraz ters geliyor..tabiki kafa yapılarının uyuşması oldukça önemli ama dediğim gibi ben erkeğin uzun boylu olmasından tarafım:)

3. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bence önemlı deil önemlı olan aşk sevgı saygı anlaşabılmek gerısı teferruat:)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

boy tabiki çok önemli değil ama erkeğin boyu daha uzun olsa daha hoş görünür 10-15 cm bile yeterli

5. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede en önemlisi birbirlerini sevmesi ama benim hosuma giden erkek ve kadinin ayni boylarda olmasi :)

6. inlovedimple

inlovedimple Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

benım boyum 1.60 erkek arkadasımın 1.93 benden 33 cm uzun :s bazen cok eylencelı oluyor mesela onda olan kıyafetlerın aynısının kucugu bende var ve oyle gezıyoruz bıraz komık olsada guzel :):):)

7. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ce: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

her bir kelimene katılıyorum canım çok iyi ifade etmişsin..bencede öle :D

8. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten boy farkı önemli. en az10cm olsa iyi olur.

9. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla tam konuya deyinmissiniz... :D

benim icin boy farki cok önemli, ne benden kisa neden benimle ayni boyda olan biri ile yapabilirim...

yani EN AZ 10 santim. EN FAZLA 20 santim.

Cünkü bende pek ufak sayilmam 1.71 im :D:D:D

ama tabii anlasmak en önemlisi olsa bile, boyda BENIM ICIN en az okadar önemli yani :D

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bana göre her zaman erkeğin boyu kadından uzun olmalı kadın çok kısacık olsun demiyorum oda erkeğin omuzlarına gelmeli ozaman cok yakısır

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bence erkek her zaman bayandan uzun olmalıdır yada aynı boyda olmalı..bayanın uzun olması bence hoş olmaz

12. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu konuda ne dıyım bılmıyorum :D yanı benım erkek arkadasımla fazlasıyla fark varda en azını dusunemıyorummm . 1.93 e 1.60 :uhu: fazla fazla fark varrrrrr

13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ay mawiye katılıyorum adam uzun olcek hatunu kolunun altına alcek okadar yani .......hahaha

14. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canlarım bende erkek bayan da en az 10cm uzun olmalı diyorum... sebebini sorarsanırzdaa bayanların bazen de olsa (bazı bayanlar herzamanda giyebilirlerr) topuklu ayakkabı mevzuları oluyor ozelliklede onemli gunlerde... vee buda aynı boyda olan veyaa bayanın daha uzun oldugu durumlarda sorun oluyorr... pffff.. ben evliyim ve eşimle aynı boydayızzz dugune felan gtittiğimizde daha dogrusu ozel yerlere gittigimizde ben herzaman daha uzun oluyorum veeee dans etmek bazen işkence oluyor.. fotograf çekiliyoruzz askım yanımdaa minik kalıyorgerci o sorun etmiyorr ama bazen komikk duruyor :D

neyse hayırlısı olsun demek gerek ama eger hayatınızda birisi yoksaa uzun olan biirii secmekte fayda var... hmm boy farkını saymazsakk askımlaa aramızdaa uyum farkı olmayan hiç bir sey yokkk ve ben askımı cok seviyorum...

15. turakanli

turakanli Forum Okuru

dert değil

ben boyum 178 ve kız arkadasım 154 boyunda.. topuklu ile çeneme geliyor. ama çok seviyorum. bazen keşke az daha uzun olsaydı diyorum. evleneceğiz yakında..

Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 Resim arasindaki 3 farki bulun....

2 Resim arasindaki 3 farki bulun....

vericegim linkde 2 resim arasında 3 tane cok ufak ufak farklar var ilk bulana repler benden... http://members.home.nl/saen/Special/Zoeken.swf
  2. Erkeklerin fikri ile zikri arasındaki farklar

Erkeklerin fikri ile zikri arasındaki farklar

Erkeklerin fikri ile zikri arasındaki farklar Erkekler konusunda tecrübe sahibi ayanlar bilirler ki erkeklerin söyledikleri ile söylemek istedikleri ne yazık ki birbirinden çok farklı. Onlar bazı kelimelere farklı anlamlar yüklüyorlar ve kendi aralarında oluşturdukları erkek sözlüğünü kullanıyorlar. Size, erkekleri çok daha kolay anlayabilmeniz için onların kullandıkları erkek sözlüğüne...
  3. Kurbanlık Hayvan Kesmek İçin En Az Kaç Kişi Ortak Olabilir ?

Kurbanlık Hayvan Kesmek İçin En Az Kaç Kişi Ortak Olabilir ?

Bu konu; kurbanlık hayvana en az kaç kişi ortak olabilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ramazan Bayramının ardından şimdi de Kurban Bayramını karşılamaya hazırlanıyoruz. Hz.İbrahim'in oğlu Hz.İsmail'i kurban edeceği sırada Allah katından kurbanlık bir koçun indirilmesiyle başlayan kurban kesimi olayı, her yıl milyonlarca müslüman tarafından Kurban Bayramında yerine...
  4. 2013 polislik sınavı için en az kaç puan almalı

2013 polislik sınavı için en az kaç puan almalı

Merhaba dostlar.Polislik için 2013 yılında sınava girecem ama en az kaç puan almam lazım bilgi rica ediyorum sizlerden...
  5. Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

sınıf geçme ortalaması kaçtır sınıf geçme notu sınıf geçme notu hesaplama lise Sevgili melekler, okulların kapanmasına birkaç gün kala, lisede çocuğu olan meleklerimiz ya da lise öğrencisi genç meleklerimiz liselerde bir dersten başarılı olailmek için ortalamalarının en az kaç gelmesi gerektiği konusunda tam olarak bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Gerçekten de sınıf geçme yönetmeliğine göre...

Sayfayı Paylaş