gebe
?

sizce beyaz tenli bayan ve erkeklermi yoksa esmer tenli bayan ve erkeklermi çekici

1. beyaz tenli bayan ve erkekler çekici

oy sayısı 10
    43,5%
  2. esmer tenli bayan ve erkekler çekici

oy sayısı 13
    56,5%
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beyaz tenli bayanlar esmer olmanın avantajları evet arkadaşlar sizce beyaz tenli bayanlar ve erkeklermi çekici yoksa esmer bayanlar ve erkeklermi çekici katılımlarınızı bekliyorum:) not:yanlız polemik yaratmadan arkadaşlarım her kez kendi düşüncesini yazsın:)

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sizce bayaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi
    bence tipine göre değişiyo çitosum yani teni yüzüne yakışanı var yakışmayanı:D:D

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

beyaz tenli bayan ve erkekler çekici

dedim fakat bu bayanlar için olduğunu düşünüyorum.. Benim sevgilim esmer mesela. Değişiyor ya. Ne bileyim

4. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

beyaz tenli kadin ,esmer tenli erkek diyorum:hihi:

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    benim eşim de beyaz tenlidir ama esmerler her zaman farklıdır yani daha çekicidir bence :)

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bende kadında beyaz ten erkekte esmer diyenlerdenim.erkeklerde açık teni bende çekici bulmuyorum şahsen:D iyiki eşimde esmer:hhh: tabiki kadındada esmer ve beyaz tenin artı ve eksi avantajları vardır yok değil ama sarışınlar her zaman için ilk göze batan dır diyorum.toplum olarak gözümüz genelde esmere alışkın olduğumuz için beyaz ve sarışın bayanlar nereye giderse gitsin ilk bakışların genelde ilgi odağı olurlar..tabiki ten olarak hassas oluyorlar buda eksi bir dezavantaj ama makyajın ençok yakıştığı ten rengi bana göre sarışın ve beyaz tenliler ddiye düşünüyorum:) ha bide doğuştan hemen hemen epilasyonluyuz genelimiz tabi istisna hariç:hhh: esmer tende çatlak ve selülitler çok daha belli oluyor onlardada genelde bu sorun var :D buda istisna tabi.hhh:dediğim gibi bayanda beyaz ve şarışın erkekte esmer taraftarıyım buda benim şahsi düşüncem:)

dip not:her ne renk olursa olsun kişinin ten rengi değil ruh rengi önemlidir....güzellik görecelidir .yüce Rabbim her kuluna yakışanı vermiştir esmer kumral şarışın hepimiz Allahın huzurunda aynıyız.bizimkisi latife olsun işte...sürçü lisan ettiysem af ola...Rabbimin verdiklerine binlerce şükür...

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ben esmerim eşimde beyaz yani beşiktaş:hhh:Bence öncelikle insanın iç güzelliği önemli her ne kadar dış güzellik ikinci plan da desekte malesef öyle değil kadın olsun erkek olsun karşıdaki kişinin önce dış güzelliğinden bahseder(herkez değil yanlız)bence esmerde beyaz da güzel düşünsenize rabbim dengeyi sağlamış esmer kumral sarışın kızıl zenci beyaz kaç ırktan insan yaratmış her birinin ayrı bir güzelliği var.Yanlız bazı yerlerde beyaz tenli bayanlar bazı yerde esmer tenli bayanlar makbul olur mesela güneydoğuda kız istemeye gittilermi kadınlar gördükleri kız için ayy çok beyazdı güzeldi yanakları al aldı derler yani güneydoğuda kadınların tercihi beyaz tenli kadınlar esmerler pek makbul olmaz ama batıya gittikçe esmerlere rağbet olur:hhh:durun bende esmerim yav azcık övem kendimi:hhh:esmerlerede çok şarkı yazılmış
    fakat bilimsel araştırmalardada beyaz tenliler tercih edilmiş
    peki öyleyse neden avrupadan türkiyeye sırf bronzlaşmak için geliyolar yada türkiyedeki ve dünyadaki kadınlar solaryuma giriyo:hhh:
    ya esmerlere ne demeli onlarda beyazlaşmak için fondoten sürüyorlar:hhh::zuha:yani anlayacağınız bence her kez güzel ben bu işin içinden çıkamadım:hhh:

8. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ben beyaz tenliyim sacim kahverengi, esimde beyaz tenli sarisin, yani tabikide beyaz tenliler dahada cekicidir :D
    Deli cagimda yani bekarken :D esmerleri cok cekici bulurdum siyah sac bronz ten vayyy :zuha:

9. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

..............................

10. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bana gore esmerler daha cekici.beyaz tenli biri olarak her zaman esmer olmak istemisimdir.

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Her ikiside olabilir yaa..hiç farketmez

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

esmerlik 1 numara canım

ben bronz tenliyim ama esmer rengi daha gselldr ne biliyim sarısın tenlıler herzamn soguk ve cansız gibi grunuolar beyaz ten ise yüzünde ne iz olursa cook bellı oluyor esmer ise makyajda dogal görünümde cook cekıcıdır yani esmerlik 1 numaradr one number canm

13. DreamerDoll

DreamerDoll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    esmerler bence şüphesiz :D

14. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    esmer :)....

15. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    ben esmer tenli olduğum için açık tenliler çok severim özellikle kumral olsa daha makbule geçer.

sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çekici olmak sizin elinizde

Çekici olmak sizin elinizde

ilgi çekici olmak çekici olmak olmanın yolları okulda olmanın yolları cazibeli . Kıyafette değil içinizde çekicilik Çekicilik, tanımlanamayan, giyimle sınırlanamayan, kişinin doğasından gelen bir olgu..Cazibe bir bakışta, saçını arkaya savuruşta, yürüyüşte belki de gülüşte saklı... . Çekiciliğin ön plana çıktığı günümüzde derin göğüs dekolteli kıyafetler ve transparan giysilerin...
  2. Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici

Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici

çekici erkek resimleri çekici erkek fotoları etkileyici resimleri aynı fotoları en Biz bayanlar her zaman zor olanlardan çok etkileniriz.Ne olursa olsun başarmak için yapmayacağımız çılgınlık yoktur.Bunu erkeklerden etkinirkende yaşarız.Sevgilisi olan ya da evli olan erkekler hep daha fazla dikkatimizi çeker.Onu erkileyebilmek, kazanabilmek için türlü türlü işlere kalkışırız. Bu durumu...
  3. Beyaz tenlilere makyaj önerileri

Beyaz tenlilere makyaj önerileri

beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı beyaz tenliler için göz makyajı Beyaz tene sahip Melek'lerimiz için, bu yazımızda onların ten rengine yakışan makyaj önerilerinde bulunuyoruz. Evet Melek'ler, beyaz tenliler için en önemli unsur, öncelikle beyaz tenli olduklarını hatırlamaktır :) Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj, kendilerinde o kadar güzel durmak yerine, aksine belki de çirkin...
  4. Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler Nasıl Giyinmeli Beyaz Tenlilerin Giyim Modelleri Beyaz Tenli Melekler buraya göz atmanızı öneririm....İşte beyaz tenlilere özel giyim modelleri burada....Beyaz tenliler saç rengi önerileri de burada... Beyaz ten için pembe, kırmızı, mor, siyah, yeşil, mavi gibi renklerin canlı tonları uygundur. Bu sayede hem yüzünüzün hem ten renginizin güzelliğini ortaya...
  5. Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

kirli sakal, erkeklerde kirli sakal, kirli sakal cekicimi Aslın da bu göreceli bir kavram diye düşünüyorum. Kimi bayan kirli sakallı erkeklerden hoşlanır, kimisi illaki sinekkaydı traşlı erkekleri tercih eder... Kimisi bıyıklı erkekleri kimiside bıyıksız... Günümüz de birçok ünlü yada ünsüz erkekler kirli sakalı tercih ediyor. Ben de şahsen sinekkaydı traşı erkeklerde sevmeyen biri olarak...

Sayfayı Paylaş