gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sizce cinayet mi intihar mı?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Bir gün polisler bir ihbar üzerine bir evi basmışlar.İçeri girdiklerinde dehşete düşmüşler. Tavana asılı bir kadın cesedi varmış ve içerisi inanılmaz dercede kötü kokuyormuş. Kokunun nedeni hem ceset hemde rutubetmiş.Asılı kadının yanında yada altında çıkabileceği hiç bir şey yokmuş.Yerdeki halıda biraz nem warmış.Polisler dublex evin bahçesine girmişler.Durdukları yerden kadının asılı olduğu yere güneşin tam tepeden vurduğunu görmüşler.Herkes cinayet olduğu savındaymış.Çünkü intihar olsaydı kadının üstüne çıkabileceği bir yükseklik olurdu... ve kadının odasındaki günlüğünü bulmuşlar.Günlükte " Kocamla tartıştık, beni dövdü.Beni başka kadınlarla aldatıyor.Bundan eminim.Bu aralar eve hem çok geç hemde sarhoş geliyor. Bana bir şey yapmasından korkuyorum. Yazıyordu...
    Cinayet amiri olayı araştırmış ve kısa süre once kadın kocası ile tartışmış ve ayrıldıklarını öğrenmiş.Cinayet amiri hariç herkes bu olaya cinayet diye bakıyormuş. Ama amir bu olayın intihar olduğunu söylemiş.

Şimdi soru şoyle sizce bu olay cinayet mi yoksa cinayet amirinin söylediği gibi intihar mı ? İntiharsa amir bunu nasıl kanıtlamıştır ?

2. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir soru, sezgilerim cevabın intihar olduğunu söylüyor:) üzerine çıktığı şeyde güneşte(güneş tam tepedeymiş) eriyebilen bişey olabilir, halıda da nemlilik varmış.

3. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kız sen biliyomuydun yoksa bunları aferin sana

4. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    soru gerçekten çok güzeldi, cevabı bilmiyordum ama bilememem anormal olurdu:)

5. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın mantığını yoran biri kolaylıkla bulur
    kadın buz kütlesinin üzerine çıkmış kendini asmış sonra güneş eritmiş buzu kadın ölmüş

6. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    tebrik ederim doğru cevab budur kesin

7. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kesin intihar amir de bu kadının kocası bence

sizce cinayet mi intihar mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Estetik Ameliyat İntihara mı Sürüklüyor?

Estetik Ameliyat İntihara mı Sürüklüyor?

Estetik Ameliyat İntihara mı Sürüklüyor? Amerikalı araştırmacılar, meme büyütme ameliyatı olan kadınlarda intihar etme olasılığının diğer kadınlara nazaran 3 kat fazla olduğunu öne sürdü. Sonuçları, "Annals of Plastic Surgery" dergisinde yayımlanan araştırma, meme büyütme ameliyatı olan kadınların daha yüksek intihar riski taşıdığını gösteren diğer araştırmaları destekliyor. ABD’nin...
  2. Michael Jackson intihar mı etti?

Michael Jackson intihar mı etti?

michael jackson ölümü, nedeni, sebebi, intihar, haberleri, dokdoru, Dünya starı olan Michael Jackson'ın ölüm perdesi hala sırrını koruyor Melek'lerim. Zan altında ki dokdoru, Michael Jackson'ın borçları yüzünden intihar ettiğini söylüyor. Müzik dünyasının efsanesiydi o, şarkılarıyla, danslarıyla, giydikleriyle tam bir efsaneydi o... Eminim ki, tüm dünya onu unutmayacak ve Michael...
  3. Normal mi sezeryan mı?? siz hangisini seçerdiniz??

Normal mi sezeryan mı?? siz hangisini seçerdiniz??

Slm sevgili melekler.Malum zaman çabuk geçiyor ve biz oğluşumla yolun yarısını aştık RABBİME binlerce kez şükür.Şimdiden doğum heyecanı doğum korkusu sardı gidiyo valla..Bende kalkıp videolara bakıyorum bu korkuyla hangi cesaretle baktıysam bakmaz olaydm elimden gelse oğluşumu içerde besleyecem hahaha hahaha annem dalga geçiyo artık kızım istersen oğlan dişini falan çıkarsın karnında dye...
  4. İntihar Etmek Günah mı?

İntihar Etmek Günah mı?

intihar günahmı intiharın dinimizdeki yeri, cana kıymak günahmı Allah yarattığı kuluna bir can vermiştir. Günü ve zamanı geldiğinde ise o canı yine Allah alacaktır. Bazı insanlar girdikleri psikolojik sıkıntılardan dolayı kendi elleri ile intiharı seçerek hayatlarına son verirler. Oysa dinimizde intihar etmek çok büyük bir günahdır... Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sizlerle... Hayat,...
  5. Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Onceligimiz tabikide saglikli ve hayrli bi evlat olsada,merak etmeden duramyr insan. En son gittigimde 11 haftalikti ve doktor kesinlikle belli degil dedi. Suan 15 haftalik ve cok mrk ediyorum. Atacagim resimde 11 haftalik yorum atin lutfen

Sayfayı Paylaş