gebe
  1. hastasıyız dede

hastasıyız dede Forum Okuru

sizi seven bir kişi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hastasıyız dede tarafından paylaşıldı.

vayyyyyyyy beeeeeeeeee size helal olsun kimsniz sizinlen grur duyuyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, , Bu güzel dilekler kim için,öğrenmek isteriz :)

sizi seven bir kişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kişi sizce yakışıklı mı?

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı??? KOD ADI : HAŞİN ''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor. doğrumu sizce? Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. Kişilerin size titreşim göndermesini engelleyin

Kişilerin size titreşim göndermesini engelleyin

Titreşim özelliğinin dikkatinizi dağıttığını düşünüyorsanız, kişilerin size titreşim göndermesini engelleyebilirsiniz. Ana MSN Messenger penceresinde, Araçlar menüsünde, Seçenekleri tıklatın. Soldaki bölmede, İletiler''i tıklatın. Diğerlerinin bana Titreşim göndermesine izin ver onay kutusunu temizleyin. Tamam''ı tıklatın. Şimdi, biri size Titreşim gönderdiğinde, yalnızca aşağıdaki...
  3. Engellediginiz kişinin size MAİL atmasını da engelleyin

Engellediginiz kişinin size MAİL atmasını da engelleyin

Arkadaşlar mail kutunuzu acın sag tarafta seçenekler(options) a tıklayın daha sonra önemsiz E-posta koruması(junk E-mail protection) e tıklayın. Gönderenı engelle(block senders) tıklıyoruz. Sol taraftaki kutucuga [ Bir e-posta adresi (veya alan adı) girin)-Type a single e-mail address (or domain) ] engellemek mail yaz ve ekle(ADD) ye tıklayoruz,sonra sag taraftaki kutucugun altındaki...
  4. seven kişi nasıl belli eder

seven kişi nasıl belli eder

benim sınıfımda bir çocuk vardı allah tan korkmasam kendimi öldürürüm dedi sade kendimi değil seni de öldürmek istiyorum dedi bu ne anlama geliyor

Sayfayı Paylaş