Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj

Bunu yapanı Allaha havale ediyorum yemin edeim yüreğim yandı anne olmadığım halde vicdanım sızladı bunun annelikle ilgisi yok inanın bu vicdan meselesi Allah sevdiği kuluna merhamet ve vicdan verir..Bunlar vicdanı bırak insanlıktan nasibini almamış gündüz seda sayanda izledim nasıl bebeğin yanağına vuruyo bu sübyana güya gülsün diye eli kırılasıca o anneler göz yaşı döküyor evladını görmek için bu hemşireler içerde ne ipler kırmış Allaha havale ediyor ve şiddetle kınıyorum!!!

ben de sabah gördüm Allah belasını versin böylelerinin nasıl içim gitti görünce nasıl kıyılır el kadar bebeğe insan öpmeye kıyamıyor tahriş olmasın diye ama bunlar bi ton boya sürmüşler birde tokatlıyordu o yavrumda herşeyden habersiz nasıl yüzünü bakıyordu kıyamam ben bunlara ya Rabbim böyle işkence eden insanlara elbet cezalarını vericektir.....

ben ne var ne yok saydım arkadaş Allah biliyo ya. elime geçirsem o boyalarla neler yapardım da ben ona diye de geçmedi değil yani. Biz öpemiyoruz bile aman tahriş oluyo diye bu beyinden yoksunlar boya sürüyo. o boyaları sürmesi ayrı çıkartması ayrı bi sabiye onları yaptıda noldu acaba boyu ne kadar uzadı ne kazandı çok merak ettim çooook!!!!

allahim sen islah et boyle insanlarii yok bole bisey ya soka girdim ahirettini dusunmeyen para duskunu insanlar sonunuz nerde bitecek hic dusundunuzmu acaba zavalli demekten baska bisey gelmiyor aklima pisliklerrrrrrrrrrr nolacak lanetlenmis insandir cocuga eziyette ne oluyor yaa off ya sinirlerim alt ust oldu sinir bzucular

allah bebeklere çocuklara kötülük yapanların hepsinin bin türlü belasını versin inşallah ne şerefsiz haysiyetsiz insanlar ya bende anneyim ve yüreğim sızlıyo bunları gördükçe nasıl büyütcem nasıl koruycam korkuyorum artık bi çocuk daha yapmayı düşünemiyorum bile yazıklar olsun allah korkusu yokki allah islah etsin...

Geri