gebe
  1. şanssız melek

şanssız melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slmm gebelikle ilgili yardım lütfen

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında şanssız melek tarafından paylaşıldı.

ben 24 haziranda adet oldm ve14 gün önce bi ilişki yaşadım adetm 4 gün gecikti göğüslerm karnımda şişlik oldu sonra dün adet oldm ama önce kahverengi bi sıvı geldi ben hamilemiyimdir test yapmaya korkuyrm cvp ltfn

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığından dolayı güncellenmiştir.

slmm gebelikle ilgili yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  3. Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Arkadaşlar lys sınavına girdim sayısal mezun oldum tercihlerimde hemşireliği yazıp yazmamakta kararsızım yapabilir miyim bilmiyorum çok zor çünkü..lütfen yardım edebilir misiniz beni aydınlatır mısınız? =) (acil)
  4. Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Selam arkadaşlar öncelikle.Ben Allah ın takdiri ve izni ile şimdilik 5+2 hamileyim.Şu üç güne kadar sarı leke yoktu,ipliksi sarı bazende sadece sarı leke tarzında lekelenmem var.Dr mantar var dedi.Ultrasonda haffi kremsi bir şekilde görmüş ve ondandır dedi.Mantar nedir bilmezdim ama gebelikte değişen hormonlar buna etken miş.Fakat bu sarı lekeler beni çok korkutuyor.Bol su içiyorum,dün...
  5. Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Merhaba eşimde ve bende tespit edilen bir sorun olmamasına rağmen bir seneyi aşkın bir süredir gebe kalamadım. Doktorum ile bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladık. Doktorum yumurtalarımın çatladığını(üstelik hem sağ hem sol) ve gelişimlerinin çok iyi olduğunu söyledi. Dolayısıyla şuanda gebelik beklentisi içindeyim. Çatlatma iğnesini 17 kasımda vuruldum. Şu anda da olası...

Sayfayı Paylaş