gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Son Moda Takı Tasarım Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Moda Takı Modelleri Son Moda Takı Tasarım Modelleri Takı Tasarım Modelleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yıla damgasını vuran çok şık yeni tak ıtasarım modellerini sizlerle ve takı tasarımı ile uğraşan tüm arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

2. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    incili olana bayıldım gerçekten :)

3. sonaycik

sonaycik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nazar boncuklu olanı çok güzelmiş..bende stilimonun takı tasarım yarışmasına katılacaktım böyle meyve desenleri düşünüyorum sizce nasıl olur ? Kiraz küpe gibi.. :)

Son Moda Takı Tasarım Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son Moda Ayakkabı Modellerimiz

Son Moda Ayakkabı Modellerimiz

ayakkabıda son moda en son moda ayakkabılar ayakkabılar yeni tekerlekli ayakkabı hepsi birbirinden şık tasarımlarıyla göz kamaştıran 2007 ayakkabı fuarını meleklerime açıyorum buyrun bayanlar bu tasarımımızda daha çok diz üstü çizmelerin üzerine giyecak bişey bulamayan bayanlara özel hazırladık vede ayakkabı ve pantolun kombinesini ön plana çıkarttık size özel :D şehre indik ayağımız...
  2. Son moda takı ve alyanslar

Son moda takı ve alyanslar

alyanslar 2009 isimli alyanslar __________________ Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 654x396 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  3. El Yapımı Takı Tasarım Modelleri

El Yapımı Takı Tasarım Modelleri

takı tasarım modelleri takı tasarım modelleri ve yapımı el yapımı el alyans 2011 Dün bir tv programında izlemiştim.Kadının biri 8 seneden biridir takı tasarım işleriyle uğraşıyor ve bu sayede hem kızını okuttuğu gibi hemde belkide inanamıyacaksınız ama 2 ev satın alabiliyor.Ve bunları gerçekten sadece yaptığı takıları satmakla sağlıyor.Böyle azimli kadınları tebrik etmek lazım.Eğer sizde takı...
  4. Takı tasarım modelleri 2012

Takı tasarım modelleri 2012

Takı tasarımı Takı tasarım modelleri 2012 Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere yılın en şık ve en moda takı tasarım modellerini sunuyor ve kadın şıklığı takısız olmaz diyoruz :) Hadi gari buyrun bari Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş