gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sonbaharla Birlikte Saçlarınıza Yeni Bir Renk Verin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; sonbahar yeni saç renkleri 2013 ile ilgili bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yaz boyunca güneş altında yıpranan, cansızlaşan saçlarınızı artık adam etmenin zamanı geldi. Belki yeni bir model denemek isteyeceğiniz saçlarınızdan hiç olmazsa kırıkları toplatın ve yeni mevsime yepyeni bir saç rengi ile girin. Belki çok farklı bir renk, belki de kendi rengine boyayıp hem havanızı değiştirin hem de kendinizde bir yenilik yapın. Bu sonbahar ve 2013 kışında çok kullanılacak moda saç renklerini sizlerle paylaşıyoruz. Biri mutlaka sizin için ..:)

Asena_Sule ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aman kızı gözleri yakıyor ortalığı valla hahahaha

Sonbaharla Birlikte Saçlarınıza Yeni Bir Renk Verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Hemen hemen her bayan mutlaka saçını bir kez bile olsa boya yaptırmıştır.Ben hemen hemen her sene saç boyamı ve bakımını yaptırıyorum.Tabi bu sene içinde kaç kez gittiğim ise meçhul:DBen pek kuaför tutkunu birisi değilim.Kendi saçımı,makyajımı,el-ayak bakımımı,epilasyonumu:utan: vs..tüm kuaförlük işlerimi kendim hallederim:DAnnemin karnından kuaför doğmuşum:DDoğuştan yetenekliymişim ben:DŞaka...
  2. Yeni uzun saç modelleri ve renkleri

Yeni uzun saç modelleri ve renkleri

uzun sac modelleri seda demir saç modeli pelin karahan saç kesimi pelin karahan yeni sac modeli rengi nedir Yepyeni uzun saç modelleri ve renklerini sizler için paylaşıyorum
  3. Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni Moda Saç Renkleri 2012 Bayanlar İçin 2012 saç renkleri ve modelleri 2012 saç renkleri modası Evet Melek'ler ve saç rengini, saç modelini değiştirmek isteyen her daim güzel olmak isteyen tüm kadınlar. İşte sizler için araştırdığımız 2012 saç renkleri modasından ve 2012 saç modelleri modasından seçtiğimiz can alıcı fıstık gibi modeller ve renkler burada arkadaşlar!
  4. Sinem Kobal ve Ekin Koç Yeni Bir Dizide Birlikte Oynayacaklar

Sinem Kobal ve Ekin Koç Yeni Bir Dizide Birlikte Oynayacaklar

sinem kobal haberleri, sinem kobal ekin koç, sinem kobal yeni dizisi Sevgili melekler, uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Sinem Kobal yeni bir dizi projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Atletico Madrid’te top koşturan Arda Turan’la 6 ay önce yollarını ayıran oyuncu Sinem Kobal, 2 yıl aradan sonra yeni bir dizi projesiyle sevenleriyle buluşacak. En son 2 yıl önce...
  5. Yeni Trend Bronde Saç Renkleri ve Modelleri

Yeni Trend Bronde Saç Renkleri ve Modelleri

Saçlar da yeni trend haline gelen bronde saç renkleri kahverengi ve sarı rengin en güzel tonlarının birleşiminden meydana geliyor. Son derece doğal bir görüntüsü olduğu için kısa sürede bayanlar arasın da oldukça beğenilip yaygınlaşan bronde saç modellerini birçok ünlü star da benimseyerek saçların da tercih ediyor. Özellikle yaz ayların da bronz tene oldukça yakışan bronde saç renkleri, uç...

Sayfayı Paylaş