gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Soner Arıca - Bize Umut Lazım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kime Sorsan GÖreceksin Cilesi Cokmus Bu Hayatin Yolu Hem DÜz Hemde Yokusmus Insan Oglu Masal Misali Bir Var Bir Yokmus
    Daha GÜnler GÖrecegiz Bize Umut Lazim

Üst Üste Gelsede Keder Denen Seyler Bosver ÜzÜlme
    YÜregim Sarkilar SÖyle Yine Sen Sarkilar SÖyle
    Aldirma Ask YÜzÜnden Icin Yanarsa Gelir Gecer Bu De
    YÜregim Sarkilar SÖyle Yine Sen Bize Umut Lazim

Bir Tarafda Bahar Varken Digeri Kismis
    Bu DÜnyanin DÜzeni Basindan BÖyle Kurulmus
    Az Olmazsa Cok Olmazmis Sizdede Buymus
    Her Gelen GÜn Yeni GÜn Bize Umut Lazim

Ne Kahramanlar Gecti Bu Yollarda
    Ne Muhtesem Savascilar
    Herkez Kendi Hikayesini Yazdi Oynadi
    Sonrada Tarihe Karisdilar

BÜyÜk Sirin Icinde SÜrÜklenirken
    Hem Hersey Hemde Hic Oldular

Sarkilar SÖyle Yine Sen Bize Umut Lazim
    Sarkilar SÖyle
    Sarkilar SÖyle Yine Sen Bize Umut Lazim
    Sarkilar SÖyle

Soner Arıca - Bize Umut Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Seni Seviyorum

Soner Arıca - Seni Seviyorum

Seni güneşten daha fazla ısıtabilirim olur olmaz dertlerinden sıyırabilirim denizlerden dağlardan uçurabilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum bir ömrü bir yastıkta paylaşabilirim iyi ve kötü günde yanında durabilirim bu hayatın sonunu senle bitirebilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum yolun neyse hesapsızca yürüyebilirim senin için bitmez nöbetler tutabilirim korktuğun...
  2. Soner Arıca - Kavak Yelleri

Soner Arıca - Kavak Yelleri

Delilik biliyorum senle olmak delilik Takılıp kaldım karşı koymam imkansız Yaşanan yıllarım senden çok daha fazla Hüzünlerim alır gider sevinçlerimi İçimde yılgın rüzgarların ayak sesleri Sende daha yeni yeni kavak yelleri Doğrusu yanlışı ağrısı sancısı ne varsa yaşanacak Gözyaşı ayrılık pişmanlık dargınlık hepsi benim olacak Al beni sarıl bana beni koru kollarında korkuyorum İçimde yılgın...
  3. Soner Arıca - Derbeder

Soner Arıca - Derbeder

Nasıl oldu bilmiyorum Neden diye düşünmeden Aşka düştü dertsiz başım Dert arar gibi kendine Gel de kader de istersen Sana aşık olmak varmış Büyüledin sardın beni Niye yaptın bunu niye Hani böyle bir aşk yoktu Hani sende çok şanslıydın Hani bendim tek gerçeğin Ölse herşey ben ölmezdim Ölüyorum günden güne Gülüm soldu gönlüm soldu İçimdeki çocuk soldu Niye yoksun söyle niye...
  4. Soner Arıca - Benden Kaçma

Soner Arıca - Benden Kaçma

Üstümüze doğar her gün güneş Dedin de kandım yar Mahçup oldum ele güne karşı Durumum aşikar Son kere girdim bu yola seninle Yanımda olsana ah Tez atıp kendini meçhule Amansız kaçma Gaflete düştüm ah Düştüm yollarına Alsana koynuna benden kaçma Dostum ben sana düşman sanma Gitsen bile sen hep bileceksin Güneşin doğduğu yer benim İnat etme yine geleceksin Bir oyun bu huyun bu senin Özledim...
  5. Soner Arıca - Ağla Gönlüm

Soner Arıca - Ağla Gönlüm

Tutunup inandığın sevda Bir gün giderse ocağından Sancını büyütme ağla Ağla da kendini bırakma Yıkılma ruhum sakın yılma Mırıldan şarkını diren acıya Bir parçan kalsın bu son yolcuda Ağla ağla Ağla ey gönlüm ağla Utanma ağlamaktan Her damlanın bedeli var İzin ver gitsinler Seni senden alanlar Yukarıda Allah'ım var Sonu yok yalnızlığın Giden gitsin sen uğurla Ayıbın ağlamak olsun Örtünür...

Sayfayı Paylaş