gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Soner Sarıkabadayı - Murat Dalkılıç konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

true blue soner sarıkabadayı konseri Soner Sarıkabadayı - Murat Dalkılıç, konseri, nerededir, fiyatı nedir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım.

Gitme fırsatı olan melekler gidemeyen bizler için bizim yerimize de eğlensinler :)

Türk pop müziğinde birbirinden değerli sanatçılara yarattığı hit şarkılarla son dönemde isminden sıkça söz ettiren Soner Sarıkabadayı, yepyeni single çalışması “İtiraz” ı kendi sesi ve yorumuyla sizlerle buluşturuyor.

Şarkıları ile yerimizde duramadığımız müzik sektörüne girdiği günden itibaren listelerinin hep üst sıralarında yer alan yakışıklı sanatçı Murat Dalkılıç'da Fenerbahçe True Blue'da.

13 Mayıs 2011
    Saat: 18.00
    Yer: True Blue
    Bilet fiyatları: Stand 500 , normal 56 TL

Konser biletlerini Biletix'ten satın alabilirsiniz.

Son düzenleme: 9 Mayıs 2011
Soner Sarıkabadayı - Murat Dalkılıç konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Sarıkabadayı-Buz

Soner Sarıkabadayı-Buz

soner sarıkaya kim bakar ardına Ayralanların şarkısı ben bir ara çok dinledim meleklerim... -Buz- Düşemem bu hale yeniden Önüme bakamam günlerce aylarca Gücüm yok artık oynayamam kimselere Dert mi adın acı mı tadın bilene Gözyaşım desen bitti, bitti Peşinden koştum gitti, gitti Tutmuyorum evet ağlıyorum Senden daha fazla Kim bakar ardına? Sen mi, ben mi? Adın ne senin? Gül mü, diken mi? Yana...
  2. Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

Soner Sarıkabadayı - Kara (2009)

soner sarıkabadayı kara şarkı sözü soner sarıkabadayı kara kabadayı eski hali Buz şarkısıyla büyük beğeni toplayan Soner Sarıkabadayı yeni albümünü piyasaya çıkardı... 1. Gün Doğmaz 2. Çözüm 3. Kara 4. Ilık Olsun 5. Yanıyorum 6. Arama 7. Alev Alev 8. Yalan Değil 9. Dalgalar 10. Adaletin 11. Gün Doğmaz (Sound Mix) 12. Çözüm (Sound Mix) 13. Kara (Sound Mix)
  3. Soner sarıkabadayı şarkı sözleri

Soner sarıkabadayı şarkı sözleri

Arama Tenin ten yuzu gormesin. Ben haric kimseler degmesin. Saclarin hic acilmasin. Benden haric kimseler gormesin... Yoksa arama bulutlarda yagmam ustune. Yoksa arama bahcelerde acmam gonlunde. Gul doksem yollara kim toplar? Ben varken yarim kimleri arar? Ona buna yar desem yarin haberi olmaz. Kim aglar soyle kim vurdumduymaz? :nur: Alev Alev Sevdan bende goklerde Bulamazsin arama...
  4. Soner Sarıkabadayı 17 Haziran İstanbul Konseri...

Soner Sarıkabadayı 17 Haziran İstanbul Konseri...

soner sarıkabadayı, 17 haziran 2011, istanbul konseri, yeri, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Soner Sarıkabadayı'nın 17 haziranda İstanbul'da vereceği konserin ayrıntıları şöyle; Yer : Jolly Joker Balans - Balo Sok. No:22 - Taksim - Beyoğlu / İstanbul Tarih: 17 Haziran 2011 Cuma 22:00 Fiyat : Ayakta - 35,00 TL VIP - 70,00 TL
  5. Soner Sarıkabadayı şarkıları

Soner Sarıkabadayı şarkıları

soner sarıkabadayı şarkıları, dalgalar, iki medeni insan, kasaba, sadem, uçurum, gün doğmaz, itiraz, seveni arıyorum, 2011, son albümü, yeni albümü, şarkı sözleri burada arkadaşlar Albümü hit gören şarkıcılar arasında yer alan Soner Sarıkabadayı'nın son albümünde yer alan şarkılarını ve sözlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Soner Sarıkabadayı - Dalgalar...

Sayfayı Paylaş