gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sony xperia z çıkış tarihi biliniyor mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar. Teknolojiyi elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve şu sıralar cep telefonlarından Sony Xperia Z dikkatimi çekiyor. Acaba bu telefon ne zaman piyasaya çıkacak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sony Xperia Z’ nin CES 2013′ te tanıtılmasından sonra telefonun fiyatı ve çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgiler gelmeye başladı. Sony Xperia Z, Qualcomm’un 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 16 GB dahili hafızası, 2 GB RAM’i, 13 megapiksel yeni nesil kamerası ve 4G LTE özellikleri ile akıllı telefon dönemini kapatıp süper telefon dönemini açıyor.
    Xperia Z’ nin çıkış tarihini İngiltere’ den Phones4U, 1 Mart olarak belirledi. Şubat ayı içerisinde ön sipariş alımlarına başlayacak olan Phones4U, dağıtıma 1 Mart’ ta başlayacak.

sony xperia z çıkış tarihi biliniyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sony Xperia U Özellikleri

Sony Xperia U Özellikleri

Sony Xperia U Özellikleri hakkında bilgi ve Sony Xperia U resimleri varsa paylaşır mısınız acaba?
  2. Sony Xperia Sola Ne Zaman Türkiyede biliyor musunuz

Sony Xperia Sola Ne Zaman Türkiyede biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Sony Xperia Sola çıkış tarihini bilen var mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlarıma soruyorum Sony Xperia Sola Ne Zaman Türkiyede?
  3. Sony Xperia Tipo Türkiye'de Peki Ya Fiyatı ?

Sony Xperia Tipo Türkiye'de Peki Ya Fiyatı ?

Sony Xperia Tipo Türkiye’ye Geldi Sony Xperia Tipo Türkiye’ye Giriş Yaptı Sevgili melekler, Sony firması fiyatı da uygun olan android işletim sistemli telefon modeliyle satışta. Bu yaz başlarında çıkacağı duyurusu yapılan Sony Xperia Tipo Türkiye’ye Giriş Yaptı. İşte detaylar ve fiyat bilgisi... 499 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya giren Xperia tipo giriş seviyesi...
  4. sony xperia z fiyat bilgilerini yazarmısınız

sony xperia z fiyat bilgilerini yazarmısınız

Ben az mnce de bu telefonun çıkış zamanını sormuştum ama bir şeyi sormayı unutmuşum. Acaba kaç paradan satılacak ? Bilgi verirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler..
  5. Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact teknik özellikleri

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact teknik özellikleri

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact teknik özellikleri ,sony xperia z3 ve z3 compact boyutları nedir,sony xperia z3 ve xperia z3 compact ne zaman çıkıyor,sony xperia z3 ve xperia z3 compact kaç tl den satılacak Sony’nin IFA 2014 arefesinde yani 3 Eylül’de bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte yeniamiral gemisi akıllı telefonları tanıtacak. Şirketin bir süredir söylentileri yapılan ve...

Sayfayı Paylaş