gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sony xperia z fiyat bilgilerini yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben az mnce de bu telefonun çıkış zamanını sormuştum ama bir şeyi sormayı unutmuşum. Acaba kaç paradan satılacak ? Bilgi verirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sony Xperia Z’ nin CES 2013′ te tanıtılmasından sonra telefonun fiyatı ve çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte Sony Xperia Z’ nin fiyatı ve çıkış tarihi.Sony Xperia Z’ nin fiyatını yaklaşık olarak 1250 TL olarak belirleyen Clove, telefonun dağıtım tarihini ise Mart ayı olarak belirtti.
    Sony Xperia Z, Qualcomm’un 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 16 GB dahili hafızası, 2 GB RAM’i, 13 megapiksel yeni nesil kamerası ve 4G LTE özellikleri ile akıllı telefon dönemini kapatıp süper telefon dönemini açıyor.

sony xperia z fiyat bilgilerini yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arrows Z ISW11F Özellikleri fiyatı hakkında bilgiler.

Arrows Z ISW11F Özellikleri fiyatı hakkında bilgiler.

Kızlar birazdan sizlere Arrows Z ISW11F cep telefonunu özelliklerini anlatacağım. Niye bu telefon diyecek olursanız renginden dolayı. Telefon pembe bir telefon ve tam kızlara göre dizayn edilmiş. Üstelik inanılmaz teknik özellikleri mevcut :) Arrows Z ISW11F Özellikleri Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F, hem şekli, hem de teknik nitelikleri ile ilgi çekiyor. Flamingo'yu...
  2. Sony Xperia U Özellikleri

Sony Xperia U Özellikleri

Sony Xperia U Özellikleri hakkında bilgi ve Sony Xperia U resimleri varsa paylaşır mısınız acaba?
  3. Sony Xperia U hakkında bilgiler ve resimleri

Sony Xperia U hakkında bilgiler ve resimleri

Sony Xperia U resimleri Sony Xperia U özellikleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Sony Xperia U hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için Sony Xperia U hakkında merak edieln tüm bilgileri konu alıyoruz. Sony nin yeni telefonu Xperia görüntüleri Mobile World Congress öncesi internete düştü. Xperia U ya da Kumquat ismini taşıması beklenen cihazın 3.5...
  4. Sony Xperia Tipo Türkiye'de Peki Ya Fiyatı ?

Sony Xperia Tipo Türkiye'de Peki Ya Fiyatı ?

Sony Xperia Tipo Türkiye’ye Geldi Sony Xperia Tipo Türkiye’ye Giriş Yaptı Sevgili melekler, Sony firması fiyatı da uygun olan android işletim sistemli telefon modeliyle satışta. Bu yaz başlarında çıkacağı duyurusu yapılan Sony Xperia Tipo Türkiye’ye Giriş Yaptı. İşte detaylar ve fiyat bilgisi... 499 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya giren Xperia tipo giriş seviyesi...
  5. sony xperia z çıkış tarihi biliniyor mu ?

sony xperia z çıkış tarihi biliniyor mu ?

Selamlar arkadaşlar. Teknolojiyi elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve şu sıralar cep telefonlarından Sony Xperia Z dikkatimi çekiyor. Acaba bu telefon ne zaman piyasaya çıkacak ?

Sayfayı Paylaş