gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sor Yildiz Tİlbe

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

SOR YILDIZ TİLBE Hiç bir sarki layik degil Hiç bir söz anlatir degil
    Dünya yansa mümkün degil
    Bu askin son sözü yokki
    Biter deme sonu yokki
    Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan
    Dün geç kaldik bugün erken
    Gençlik elden gitti oldu ziyan
    Sor gecelerden zor
    Sor gündüzlerden zor
    Sor kime istersen ögrenemezsin
    Sor yasadigimdan
    Sor rüyalarimdan
    Sor bilenlerden sor anlatamazlar
    Sana olan askimi canim
    Sana olan hayrinligimi
    Düsünemezsin nasil sevdim çok beterim
    Basima bela güzelligin kaçinamamki elindeyim
    Düsünemezsin nasil sevdim herseyden çok
    Asktan öte bir yerlerde
    Bulustuk senle elele
    Mutlu yada mutsuz bosver
    Hayat böyle geçer gider
    Senin askin bana yeter
    Kim anlarki halimizden
    Sevgi saygi hiç gitmesin bizden
    Gözümüzden gönlümüzden
    Birtek huzur geçsin aramizdan
    Sor gecelerden zor
    Sor gündüzlerden zor
    Sor kime istersen ögrenemezsin
    Sor yasadigindan
    Sor rüyalarimdan
    Sor bilenlerden sor anlatamazlar
    Sana olan askimi canim
    Sana olan hayranligimi
    Düsünemezsin nasil sevdim çok beterim
    Basima bela güzelligin
    Kaçinamamki elindeyim
    Düsünemezsin nasil sevdim herseyden çok:second:

Sor Yildiz Tİlbe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

ALDAT Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde düşür dillere Dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve aldat gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen devam et ağlat...
  2. yildiz tilbe- seni o sanmistim

yildiz tilbe- seni o sanmistim

. Internet alemine verilen bir diğer ad nedir? a)Devr-i alem b)El alem. c)Sanal alem. d)Banal alem. e)Harcialem. 2. Taşınabilir bilgisayarın adı nedir? a)Kalk gidelim. b)Kıç üstü. c)Baş üstü. d)Diz üstü. e)Pilav üstü. 3. Bilgisayarın elemanlarını oluşturma işlemine ne ad veriliyor? a)Konvansiyonel. b)Motivasyon. c)Konfigurasyon. d)Modernizasyon. e)Losyon. 4. CD...
  3. kuyruklu yildiz

kuyruklu yildiz

Kuyruklu yıldız Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Murattır ve kişinin tüm hayalleri gerçekleşecek ve imrenilecek duruma...
  4. Yıldız Tilbe - Sor

Yıldız Tilbe - Sor

Hicbir Sarki laik degil Hicbir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün gec kaldik bugün erken Genclik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden sor Sor gündüzlerden sor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigindan Sor rüyalarindan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana olan...
  5. Yildiz Modeli

Yildiz Modeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş