gebe
  1. Melek908

Melek908 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sosyal hizmetler okuyan ya da mezunu var mı ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Melek908 tarafından paylaşıldı.

Ben sosyal hizmetler okumak istiyorum.Fakat ataması yok denecek kadar az.Ve o kadar meslek içinde benim çok istediğim meslek tek bu.Baska hicbir meslege sempati duymuyorum,istemiyorum.Ama bu atama konusu canımı sıkıyor.Mezun olup boş boş da gezmek istemiyorum.meslek lisesi mezunları daha kolay atanıyormus.Ben anadolu lisesi ogrencisiyim,4 yillik okuyacagim.Maaşı falan hiçbirşeyi önemli değil.Önü açık olsa tamam bunu okuyacagim diyeceğim,ama öyle değilmiş.Bilginiz varsa bu konuda,benimle paylaşır mısınız.

2. bige adam

bige adam Forum Okuru

slm 20 Haziran 2011 devlet SHÇEK ve Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün açtığı bazı kadrolarda 3384 Sosyal Hizmetler Önlisans Programından Mezun Olmak şartı koymuştur. Buda sosyal hizmet önlisans okumanın önemini arttırmakta, bu tür kadrolara AÖF 2 yıllık sosyal hizmet mezunlarının atanmasının önünü açmaktadır.

3. Melek908

Melek908 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yani ben 4 yillik okusam bile öncelik tanınmayacak öyle mi.Acikogretim okuyanlari atayacaklar.Böyle birşey olabilir mi ya.Sen 4 yillik oku,2 yilliklari atasinlar.Boş boş gezsin millet o zaman.

Sosyal hizmetler okuyan ya da mezunu var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana Da Yer Var Mı?

Bana Da Yer Var Mı?

selamlar.bana da melekler arasında yer var mı acaba?
  2. Sosyal Fobiniz ya da Çekingen Kişiliğiniz Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Sosyal Fobiniz ya da Çekingen Kişiliğiniz Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Tanımadığınız insanlarla karşılaştığınız veya başkalarının gözünün üzerinizde olabileceği bir ya da birden fazla toplumsal ya da toplumsal olmayan eylemi gerçekleştirmeniz gereken bir durumdan belirgin ve sürekli bir korku duyuyorsanız. - Küçük duruma düşeceğiniz ya da utanç duyacağınız bir biçimde davranacağınızdan korkuyor ve kaygı belirtileri gösteriyorsanız. - Korkunuzun aşırı...
  3. Muharrem ayına özel namaz ya da dua var mı

Muharrem ayına özel namaz ya da dua var mı

Kızlar biliyorsunuz muharrem ayındayız, ihya etmemiz lazım. Bu aya özel kılınması gereken özel bir namaz var mı?Ya da dua ?
  4. Tüplerini bağlatan ya da bağlatmayı düşünen var mı?

Tüplerini bağlatan ya da bağlatmayı düşünen var mı?

Melekler, doğum kontrolü önemli bir konu ve bu konudaki en güvenli yöntemlerden biri tüpleri bağlatma. Gerçi onun da komplikasyonları olabilir ama artık bebek sahibi olmak istemeyen ve tüplerini bağlatmak isteyenleri bu sayfaya bekliyorum. Neden bu yöntem? Artıları, eksileri, düşünceleriniz neler ?
  5. Düşük hapı ya da düşük iğnesi diye bir şey var mı?

Düşük hapı ya da düşük iğnesi diye bir şey var mı?

düşük hapı nedir,düşük iğnesi nedir,düşük hapı nede satılır,düşük hapı nasıl kullanılır,düşük hapı kullanmak zararlımıdır,düşük hapı hakkında bilgiler Zaman zaman merak edilenlerden biri de "söktürücü" iğnelerle yeni başlamış bir gebeliğin sonlandırılıp sonlandırılamayacağıdır. Aslında "söktürücü" iğne olayı belki de ülkemizin ciddi sağlık problemlerinden biridir. Eczaneye...

Sayfayı Paylaş