gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sözler ve DuyguLar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sözler Ve Duygular Evlilik teklifi sırasında söyleyeceğiniz sözler çok önemli. Sevdiğinizin gözlerine bakıp duygularınızın tam karşılığı olan sözler söyleyin. Aranızda olan gizli kelimeleri kullanabilirsiniz. Bir insanı etkilemenin en güzel ve en doğal yollarından biridir sözler. Bakışlarınız ve sözleriniz aynı ifadeyi taşımalıdır.

Evlilik teklifinde bulunmadan once ön konuşma yapın. Hem heyecanı arttırır hemde merak uyandırır. Ne konuşacağınızı önceden planlayın. Sevginizi ve tüm güzel duygularınız basit, doğal ama etkileyici bir dille anlatın. Karışık, başı sonu belli olmayan cümlelerden uzak durum. Ona geçmişte yaşadığınız güzel anıları hatırlatın. Gelecek için planladığınız güzellikleri anlatın. Ve bu gün istediğinizi söyleyin. Bazen şiirler, şarkılar anlatmak istediğiniz herşeyi bir kaç mısra ve notada ifade edebilir. Eğer söyleyecek sözler bulmakta

zorlanıyorsanız şarkılara, şiirlere sığınabilirsiniz. Sözleriniz, şarkınız veya şiiriniz sizing dışınızda olmamalı. Farklılık değil tam anlamıyla sizin sözleriniz ve duygularınız olduğunu hissettirmeli.

Ön konuşmadan sonra sıra anahtar cümlelere gelir. 8ÜBenimle evlenir misin?8221; bu soru kla******. Siz evlilik teklifinizi farklı cümlelerle ifade etmek istiyorsanız. 8ÜBundan sonra ki hayatını benimle paylaşır mısın?8221;, 8ÜBenimle aynı evi ve yastığı paylaşmak ister misin?8221;, 8Üsevgimizi ölümsüzleştirip, bana evet dermisin?8221; gibi cümleler de kullanabilirsiniz. Sözlerden ve duygulardan sonra geriye beklemek kalıyor.

Sözler ve DuyguLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tethys ve duygular dünyası..

Tethys ve duygular dünyası..

Arkadaşlar ben duygusal biriyim makale , şiir yazmak ve kitap okumak hayatta beni rahatlatan tek şey.. bu yüzden köşeme kendi yazdığınız veya şairlerimizin yazdığı şiir makale ya da bulduğunuz güzel ve özlü sözleri paylaşırsanız çok mutlu olurum şimdiden kolay gelsin teşekkürler..
  2. romantik sözler kalp açan duygular

romantik sözler kalp açan duygular

romantik resimli sözler resimli duygusal sözler duygu sözleri kalp kalpli * Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENınle YaşIyO... * Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın * kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu...
  3. Duygusal zeka ve duygu eğitimi

Duygusal zeka ve duygu eğitimi

duygusal zeka, duygu egitimi, duygusallik, zeka, dusunce konusunu okumaktasiniz, Merhaba Melekler, Şu ana kadar filozoflar ve eğitimciler, insanı akıllı ve düşünen bir varlık olarak tanımladılar ve insanı genellikle mantıksal ve rasyonel ifadelerle tanımlamayı tercih ettiler. Ancak son yıllarda yapılan bütün araştırmalar göstermektedir ki, insan kararlar alırken öğrenirken veya...
  4. Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişilik Özelliklerini İfade Eden Sözler burada melekler

Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişilik Özelliklerini İfade Eden Sözler burada melekler

Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişilik Özellikleri İle İlgili Sözler Atatürk'ün Duygu Düşünce Ve Kişiliği Hakkındaki Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Türk Ulusunun lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün söylemiş olduğu ve kendisinin duygu ve düşüncelerini yansıtan güzel sözleri sizler ile paylaşıyoruz. Buyrun Atatürk'ün duygu düşünce ve...

Sayfayı Paylaş