gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Spiral Fotoğraflar

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Spiral Fotoğraflar

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Spiral Fotoğraflar
    çok ılgınc yaaa...

Spiral Fotoğraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral (RİA)

Spiral (RİA)

Spiral (RİA) yada halk arasında yaygın şekilde kullanılan adıyla rahim içi araç tüm dünyada en fazla tercih edilen geri dönüşümlü doğum kontrol yöntemidir. Spiral ( RİA )’in bir başka özelliği de uzun süreli geri dönebilir yöntemler içinde maliyeti en düşük olan yöntem olmasıdır. Tüm dünyada yaklaşık 106 milyon kadının istenmeyen gebeliklerden korunmak için spiral yöntemini tercih ettiği...
  2. Rahim içi spiraller

Rahim içi spiraller

RAHİM içi spiraller değişik büyüklüklerde yapılmıştır. Yapılan doğum sayısına ve bünyeye göre kadınların rahimleri değişik büyüklüktedir. Değişik büyüklükteki rahimlere de koruyuculuklarından ve etkinliklerinden emin olabilmek için uygun büyüklükte rahim içi araçların takılması gerekir. Büyük bir rahime küçük bir araç takılırsa yerinde durmayabilir. Bütün bunları önleyebilmek için rahim içi...
  3. Spiral kullananlar buraya!

Spiral kullananlar buraya!

ria kullananlar spiral kullananlar spiral şikayetleri çıkartma kullananların yorumları Hanımlar doğum kontrol yöntemlerinden biri olan spiral kullananlar varsa bizimle görüşlerini şikayetlerini falan paylaşsınlar.Ben 6 sene spiral kullandım ama hem kaymış hemde enfeksiyon yapmış spiral o yüzden doktor çıkarmak zorunda kaldı şu anda vücudumu dinlendiriyorum.Sizlere yan etkisi oldumu hiç peki...
  4. spiral kanama yaparmı

spiral kanama yaparmı

merhaba hanımlar ben bir süre önce spiral taktırdım ama normalde 3/4 gün süren adetim artık nerdeyse 1 hafta sürüyor ve daha fazla kanamam oluyor. Adet olmadığım dönemlerde ise bazen lekelenmeler görüyorum acaba bunların spiralle alakası varmı benimle aynı durumu yaşayanlar varsa yorumları bekliyorum.
  5. Spiralin zararları nelerdir?

Spiralin zararları nelerdir?

İstenmeyen gebelikten korunmak için bir çok kadının tercihidir spiral.Rahim içine koyularak gebe kalmayı engelleyen spiral günümüzde en çok çok tercih edilen yöntemlerden biridir.Hamile kalmak istemeyen ve buna çözüm arayan bayanlar korunma yöntemi olarak spirali düşünse de bir takım kaygıları oluyor.Spiral zararlımı,spiralin yan etkileri varmı tüm bunları yazımızın devamın da bulucaksınız...

Sayfayı Paylaş