gebe
  1. ssk

ssk Forum Okuru

ssk burun estetiği fiyatlarını bilen varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ssk tarafından paylaşıldı.

selam burnumda kemik eğriliği var sosyal güvencem ssk olduğu için bu hastanede ameliyat olmayı düşünüyorum bilmek istediğim ssk da burun estetiği ameliyatı fiyatları nı bilen varsa beni bilgilendirebilirmi acaba aranızda ssk da burun estetik ameliyatı olanlar nasıl memnun kaldınızmı

ssk burun estetiği fiyatlarını bilen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burun estetiği yaptıran varmı

burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim
  2. iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

merhabalar iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim bana iğneli epilasyonun nasıl yapıldığını etkilerini ve fiyatları hakkın da bilgi verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler
  3. lazer lipoliz fiyatlarını bilen varmı

lazer lipoliz fiyatlarını bilen varmı

selm hanımlar lazer lipoliz fiyatlarını bilen varsa söyleyebilirmi
  4. bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı

bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı

selamlar doğum sonrası iznim artık bitmek üzere bebeğim çok küçük olduğu için şu an kreş yerine bakıcı düşünüyorum ama fiyatları hakkında bir bilgim yok aranızda bebek bakıcılarının fiyatları hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi tam ve yarım gün ücretleri ne kadar fark ediyor

Sayfayı Paylaş