gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

star tv 20 dakika dizisi oyuncuları kimler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Star tvnin yeni dizisi 20 Dakika'da oynayan oyuncuların isimlerini paylaşabilirmisiniz, oyuncu kadrosunu öğrenmek istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 20 Dakika dizisinin oyuncu kadrosunda yakından tanıdığımız pek çok isim bulunmakta. Dünyaya açılan ve kendini Asi, Gönülçelen gibi dizilerle Arabistanda büyük beğeni toplayan Tuba Büyüküstün doğum sonrası eski formuyla 20 dakika dizisinde boy gösterecek.

Canım Ailem, Yabancı Damat, Bizim Yenge ve Beşik Kertmesi gibi izlenme rekorları kıran pek çok dizide rol alan İlker Aksum 20 Dakika dizisinde farklı bir karaktere bürünecek. Karısını kurtarmaya çalışan bir adamı canlandıracak olan İlker Aksum hayatı ve ailesi için mücadele edecek.

Barış Falay denince akla belkide ilk gelen isim Ezel dizisi olur. Ezel dizisinde Kelpeten Aliyi canlandıran Barış Falay dizinin bitmesiyle "Al Yazmalım" dizisinde rol almıştı. Falay şimdi 20 Dakika dizisiyle sevenleriyle buluşacak.

star tv 20 dakika dizisi oyuncuları kimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)
  2. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  3. Star Tvde 20 Dakika dizisi ne zaman başlıyor

Star Tvde 20 Dakika dizisi ne zaman başlıyor

Star Tv de yeni bir dizi başlayacak. Başrolünde Tuba Büyüksütün oynuyor. Ne zaman başlayacak o dizi bilginiz vardır sizin :D
  4. Star Tv Güzel Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Star Tv Güzel Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

star tv güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi oyuncuları, star tv güzel köylü oyuncuları Sevgili melekler, yaz mevsiminin gelmesi ve kış dizilerinin sezon finali yapacağı şu dönemde yazlık dizilerde ekranlardaki yerlerini almaya hazırlanıyor. İşte bu dizilerden biri de Star Tv'de yayına girecek olan Güzel Köylü dizisi. Dizinin başrol oyuncularından biri en son Benim Hala Umudum Var...
  5. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

reaksiyon dizisi oyuncuları, reaksiyon dizisi kadrosu, star tv reaksiyon Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni aksiyon dizisi Reaksiyon'da ünlü isimleri birarada göreceğiz. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Erdal Beşikçioğlu, Kevork Malikyan ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dizide İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail...

Sayfayı Paylaş