gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv Baston Takımı Yarışması

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

star tv baston takımı baston takımı star tv

Sevgili melekler, Star Tvnin yaz sezonu yarışma programlarından birisi olan Baston Takımı geçen hafta ekranlara merhaba dedi. "Benidorm Bastards" programının Türkiye versiyonu olacak program; yaşlıların gençleri şakaladığı bir şaka programı. Yaklaşık 30 ülkede yayınlanan program Türkiye versiyonunda ne kadar reyting alacak merak konusu. Ama yaşlıları mutlu edeceği ve ekranları başındakileri gülmekten yerlere yatıracağı kesin.

Baston Takımı her Çarşamba günü 23.00'da Starda!

Star Tv Baston Takımı Yarışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baston

Baston

Değnekle yürümek sözü dinlenir olmaya, Elinde asası olduğunu görmek şeref, kudret ve varlıktır. Asanın kırılması görevden azledilmeye, Baston görmek itimat edilir kimseye, Elindeki bastonla bir yere vurmak oradan elde edilecek menfaate, Eli sopalı birinii görmek despot bir adama delalet eder.Baston güç anlamına gelir. Elinde baston tutan kimse hayatta çok yükselir.Rüyada baston görmek...
  2. Aile Reisi (Star Tv)

Aile Reisi (Star Tv)

aile reisi sonay aile reisindeki eylül reisi pınar altuğ kıyafetleri pınar altuğ ayak taban ayak tabanı Genel Hikaye: Bahar her şey için acele ederken Nazım hiç bir şey için kılını kıpırdatmaz. Bahar hep geleceği düşünür, Nazım bugüne şükreder, “an”a inanır. Bahar kuralcıdır, Nazım kural yıkıcı… Yine de onları bir arada tutan çok güçlü bir yapıştırıcı vardır; aşk. Nazım, Bahar’a üniversite...
  3. star tv evlilik yarışması için başvuru nasıl yapacam

star tv evlilik yarışması için başvuru nasıl yapacam

Starda yeni bir yarışma başlıyormuş diye duydum ama başvurular başladı mı, nasıl başvurabilirim ?
  4. Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

star tv benim kuaförüm yarışması, benim kuaförüm yarışması, star tv yeni yarışma Sevgili melekler, Star Tv'de yepyeni bir yarışma programı başlıyor: "Benim Kuaförüm". 3 saatlık bir süre içinde hiç tanımadıkları kadınların imajlarını değiştirecek olan makasına güvenen kuaförlerin yarışacağı yarışmanın tanıtım fragmanı ise aşağıda... [MEDIA]
  5. Star Tv "Gözüm Üstünde"Yarışması Başvuru Formu

Star Tv "Gözüm Üstünde"Yarışması Başvuru Formu

star tv gözüm üstünde, star tv yarışma başvuruları, star tv yarışmaları, gözüm üstünde yarışması katılım forumu, gözüm üstünde ne zaman başlıyor Star tv ekranların da yakın da başlayacak olan yepyeni yarışma"Gözüm Üstünde" ilgi görmesi beklenen yarışmalardan biri olacak. Yarışma için katılmayı düşünüyorsanız sizlere gözüm üstünde yarışması hakkında genel bilgileri ve ardından başuru...

Sayfayı Paylaş