gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Stradivarius 2011 yaz koleksiyonunu sırf turuncu üzerine kurmuş meleklerim turuncu moda dedik tamam ama herşeyde turuncu kullanılmış hatta ayakkabısından tut pantolonuna kadar.. Bende bizim evlisi, hamişi, bekarı, nişanlısı, tüm melekler bunları görmeli dedim ve koştum size geldim turuncu elbiselerimle..

çok güzel bence..

buna bayılıverdim :)

2. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzelll... turuncunun yediden moda olması benim işime çok yarayacak çünkü bi sürü turuncu yazlık giysim var ve geçen yaz pek giyememiştim.. bu yaz turuncularımmm bekleyin beni geliyorum...:)))

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    turuncu rengı sevmem ama bı kaçını beğendım...

Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:
  2. Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonunda; uzun hırkalar, diz üstü çizmeler, diz üstü çoraplar, ince kemerler, kürkler kullanılmış. Renk olarak ise camel’ın her tonuna yer verilmiş.Leopar ve yatay çizgili tuniklerde koleksiyonda yer alan detaylar arasında.Ben bunları çok beğendim bakalım sizler beğenecekmisiniz?
  3. 2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

2011 yılının en soğuk aylarına kendini hazırlayan Stradivarus ,şubat ayı koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.Tasarımında daha çok soğuğa inat baharlık kıyafetler bulunuyor. Kırmızının ve kahvenin tonlarıyla buluşan bu tasarıma bir göz atalım Meleklerim... Kendinizi bahara hazırlayın Melek'ler...
  4. Journey 2011 Yaz Koleksiyonu

Journey 2011 Yaz Koleksiyonu

journey 2011 journey 2011 yaz yaz koleksiyonu elbise modelleri jorney Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği journey, bu yıl da yine çalışan bayanları cıvıl cıvıl göstermekten geri kalmamış. Senenin modası olan pudra tonlu geniş elbise oldukça şık görünüyor. Saten ağırlık bir koleksiyon olsa da eminim bütün bayanlar severek kullanacaklar.
  5. J.Crew 2011 yaz koleksiyonu

J.Crew 2011 yaz koleksiyonu

jcrew türkiye j crew, j crew istanbul, j crew catologue, 2011 moda, 2011 modası Markaların yaz koleksiyonlarının Lookbook’ ları bizlere güzel fikirler veriyor. Bu yüzden Türkiye’de olmayan markalar olsa bile sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. J.Crew koleksiyonunda Zara’da olduğu gibi pantolonların paçaları kısa kullanılmış. Neon ve pastel renklerde şortlar, uzun etekler ve gömlekler dikkat...

Sayfayı Paylaş