gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

su çantası yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

su çantası kolay çanta yapılışı süs yapılışı süs yapılışları
    yazgünlerinde hepimiz çarşıda serinlemek için su içeriz ve elimizde taşımak da cabası.ama elinde taşımak istemeyenler için iyi fikir.

su çantası yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su taşı yapılışı

su taşı yapılışı

sutaşı takılar sutaşı örnekleri Kırmızı yün ipi ile 10 zincir çektim.3 zincir çektim 3 dolgu yaptım bu3 zincir çekip diğer 3 dolgu yaptım. Ve kabu şekilde 4 tane dolguyu oluşturdum. Beyaz ipe geçiyoruz 3 zincir örüğün tere 3 dolğu yapıp 3 zincir çekip 3 dolgu yapyım. Vve diğer boş yerleri de dolgu ile doldurup bir tur attım. pembe ipe geldiğimde sütaşı nın üzerine su taşı yaptım 3 zincir...
  2. Beslenme çantası

Beslenme çantası

beslenme çantası tarifleri beslenme çantası menüleri için tarifler modelleri okul beslenmesi için tarifler Beslenmede yarış olmaz Süreç gerektiren beslenme eğitimi için öncelikle çocuklara ısrarcı olunmamalıdır. Anneler arasında yapılan en büyük yanlış başka çocuklarla kendi çocuklarını karşılaştırmaktır. Beslenme bir yarış, ödül ya da cezalandırma değildir. Besin seçimlerinde her öğünde dört...
  3. sebze suyu  yapılışı

sebze suyu yapılışı

Bir çok evde çorbalara lezzet vermek için hazır bulyonlar yada tatlandırıcılar kullanılır. Oysa bunların yerine evde kendimizin hazırlayacağı sebze suyunu kullanmak özellikle bebeklerimizin beslenmesi açısından çok daha faydalı. Kullanacağınız sebze suyu sayesinde bebeğin günlük vitamin ve mineral ihtiyacına katkıda bulunabilirsiniz. Sebze sularını sadece çorbalarda değil pilav yada makarna...
  4. Kolay Su  Çantası Yapımı

Kolay Su Çantası Yapımı

çanta süsü yapımı 1 2 3 4 5 6 7 8 alıntı
  5. Çoban çantası

Çoban çantası

çoban çantası çoban çantası faydaları ve zararları çoban çantası, çobançantası, faydaları, bitkisi, otunun zararları, neye iyi gelir, otu, çayı, nasıl kullanılır, bitki, ne işe yarar Daha önce çoban çantası diye bir bitki duydunuz mu bilmiyorum ama, ben henüz yeni duydum. Böyle bir bitkinin varlığından bihaberdim :D:D Şimdi gelin benimle birlikte, bu bitkinin nasıl bir ot olduğunu ve...

Sayfayı Paylaş