gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Su Gibi Geçerdi Zaman-Gülşen

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

ne çok hissetmişim uyurken bile sevdiğini o dar vakitlerde senle görmüşüm aşkın açık saçık her halini

ah göz ağrım,temize çıkardık dayansan
    yoksun ya bana yeter
    bu şehirde nefes alsan

kollarında su gibi geçerdi zaman
    gittiğin günden beri sevme özürlüyüm
    senden sonra diye bir hayat varsa
    ben ölmekle yükümlüyüm

Su Gibi Geçerdi Zaman-Gülşen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Su Gibi Geçerdi Zaman

Gülşen - Su Gibi Geçerdi Zaman

ne çok hissetmişim uyurken bile sewdiğini o dar wakitlerde senle görmüşüm aşkın açık saçık her halini ah göz ağrım,temize çıkardık dayansan yoksun ya bana yeter bu şehirde nefes alsan kollarında su gibi geçerdi zaman gittiğin günden beri sewme özürlüyüm senden sonra diye bir hayat warsa ben ölmekle yükümlüyüm
  2. Gülşen - O Zaman

Gülşen - O Zaman

hiç düşündün mü sen neydi kaybolup giden sen miydin yoksa ben mi bu sewgiyi yok eden gönlünde hala ben war mıyım bana sorsan saklar mıyım bilmiyorum ki gönlü yaralıyım sen mi ben mi hatalıyım sızlıyor mu yüreğin geriye dönüp baktığın zaman ağlıyor mu gözlerin aklına gelip gittiğim zaman sen orada ben burada geçti çok zaman özlüyorsan niye bitti o zaman
  3. Su Gibi....

Su Gibi....

SU GİBİ Şimdi sen su olduğunu düşün. Su kadar özel, su kadar faydalı ve su kadar çok... Tükenmez... İnanıyorum ki, gerçekten de öylesin. Ama ister çesmelerden dökül, ister göklerden yağ, ister nehirler dolusu ak, dibi olmayan bir kovayı dolduramazsın. Yani; seni dinlemeyenlere sesini duyuramazsın... Unutma! Daha çok bağırdığında daha çok dinlenmezsin... Gürültünün parçası olursun...
  4. Su Gibi...

Su Gibi...

Sulu şakalar yapıp, Sudan sebeplerle ayrılıyoruz… Sulu yemek seviyor. Kendimizi suyun akışına bırakıyoruz… Çok ağlayana “sulu göz”… Şımarana “sululuk yapma" diyoruz… Gidenlerin ardından maşrapalarla su döküyor, yaşlı gözlerle kendi kendimize mırıldanıyoruz; “Su gibi git, su gibi gel.” Gözyaşlarımızla beraber, içimiz kan ağlayarak toprağa verdiklerimizin mezarını...
  5. kabirde zaman nasıl geçer

kabirde zaman nasıl geçer

kabirde zaman nasıl geçer bunla ilgili konu veya bilgi varmı meleklerr

Sayfayı Paylaş