gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Su Gibi Geçerdi Zaman

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ne çok hissetmişim uyurken bile sewdiğini o dar wakitlerde senle görmüşüm aşkın açık saçık her halini

ah göz ağrım,temize çıkardık dayansan
    yoksun ya bana yeter
    bu şehirde nefes alsan

kollarında su gibi geçerdi zaman
    gittiğin günden beri sewme özürlüyüm
    senden sonra diye bir hayat warsa
    ben ölmekle yükümlüyüm

Gülşen - Su Gibi Geçerdi Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - O Zaman

Gülşen - O Zaman

hiç düşündün mü sen neydi kaybolup giden sen miydin yoksa ben mi bu sewgiyi yok eden gönlünde hala ben war mıyım bana sorsan saklar mıyım bilmiyorum ki gönlü yaralıyım sen mi ben mi hatalıyım sızlıyor mu yüreğin geriye dönüp baktığın zaman ağlıyor mu gözlerin aklına gelip gittiğim zaman sen orada ben burada geçti çok zaman özlüyorsan niye bitti o zaman
  2. Pit10 - Zaman Geçer (feat_L0gic)

Pit10 - Zaman Geçer (feat_L0gic)

birine söyle beni bi wursun beni bi bulsun yanıma gelsin derdime derman olsun sende kulsun cennetde daim suçsun yüzüme bakamayan yar geride dursun birinde warsa umut sende yoksa unut o gözleri gözüne perde çek ağlama unut yüzleri her şey gibi unutmalısın birde güzel günleri yarını nerden bilsin insan yoksa dünleri sewgim nerde aşkım perde intahar etme bekle dostum derdine warsa çare baktın...
  3. Murat Başaran - Zaman Geçer

Murat Başaran - Zaman Geçer

Zaman geçer yokluguna alisirim sandim Geçmez günler geçmez geceler ben alisamadim Bir gün bile bir an bile unutamadim Bilemezsin kor alevdin ne kadar yandim Sari saçlarina mavi gözlerine O ince beline eyvah eyvah asik oldum Yandim yanginlardayim Tanrim zindanlardayim Döneceksen dön gel artik Deniz gözlum ben buradayim __________________
  4. Zaman geçer; herşey unutulur

Zaman geçer; herşey unutulur

herşey geçer herşey unutulur zamanla unutulur Bir Tek "SeN"i Unutamam..! Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum... Üşüyorum..Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava.. Sen yoksan, sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umrumda bile değil.. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne?? Ben senin haesretinle sırılsıklam zaten, daha ne kadar...
  5. kabirde zaman nasıl geçer

kabirde zaman nasıl geçer

kabirde zaman nasıl geçer bunla ilgili konu veya bilgi varmı meleklerr

Sayfayı Paylaş