gebe
  1. handeece

handeece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Su kabarcıkları leke yaparmı?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında handeece tarafından paylaşıldı.

5 gün önce denize gittm ve bugünlerde cildimde su dolu kabarcıklar yüzümde falan oluşmaya başladı. bazıları sakın koparma leeke yapar dedi ama yüzümdekiler rahatsız etti ve kopardım. bu sorun olurmu kızlar?

Su kabarcıkları leke yaparmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke

Leke

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim kastalıklarına delalet eder.Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır. Rüyada leke tatsızlık,...
  2. Leke tedavisi

Leke tedavisi

yüzdeki güneş lekeleri yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer nasıl geçer leke çıkarma yöntemleri ciltte leke çıkarma yöntemleri LEKE TEDAVİSİ Cilt üzerinde oluşan lekelerin yaralanma, akne, kıl batığı, güneş, ilaç, kozmetik gibi sebepleri olabileceği gibi iç hastalıklardan kaynaklanan değişimler de olabilir. Bunlar atlanmamalıdır. Mutlaka doktora danışılmalıdır. En sık görülen lekelenme...
  3. Sen Yaparmısın???????

Sen Yaparmısın???????

Asla ben bunu yapamam hemde asla ömrümde hiçbir kuvvet çıkaramaz beni oraya diyebilirim.Yapanlar nasıl yapıyor yahu amanın.:D
  4. Kabarcık - Hamur Kızartması

Kabarcık - Hamur Kızartması

kabarcık hamur kızartması kabarcık tarifi kabarcik tarifi tavada hamur kızartması evde MALZEMELER: 1Su bardagikaynar su 3 kasik yogurt 2 yumurta 1 paket kabartma tozu 1 tatli kasigi tuz 2.5 su bardagi un kizartmak için sivi yag YAPILISI: Bir kaba önce sicak suyu yogurdu koyup iyice karistiralim. yumurta .tuz,kabartma tozu ve unu koyup iyice karistiralim. civik bir hamur elde edelim.tavada...
  5. Leke..Yardım!!!

Leke..Yardım!!!

mobilyadaki bant izleri nasıl çıkar koli bandı izi nasıl çıkar mobilyadan bant lekesi mobilyadaki lekesi koli bandı Melekler bana yardım edin...Merdivenlerde koli bantı lekesi var ne yaptıysak çıkmıyor etkili bir çözüm öneren var mı?

Sayfayı Paylaş