gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Su ve ışığın dansı

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Su ve ışığın dansı
    oaw cok super resimler cok begendim

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Su ve ışığın dansı

Teşekkürler hayatım

Su ve ışığın dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem ötesi ışık dansı

muhteşem ötesi ışık dansı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Flamenko ve Flemenko Dansı

Flamenko ve Flemenko Dansı

ispanyol dans isimleri Flamenko Nedir? Flamenko, Güney İspanya'nın Endülüs bölgesine özgü ama bu bölgeyle sınırlı kalmamış bir müzik ve dans türüdür. 14.yy. sonrasında çingenelerin, Arapların, Yahudilerin ve toplumdışı bırakılmış Hristiyanların toplumun dış çevresinde kaynaşması sonucu meydana gelmiştir. Her ne kadar flamenko Endülüs bölgesine özgü olsa da sadece bu bölgeye veya İspanya'ya ait...
  3. Işıkların Dansı =)

Işıkların Dansı =)

Bunları ben çektim arkadaşlar.. :)
  4. Melek ve şeytanın dansı

Melek ve şeytanın dansı

Birgün melek ile şeytan karşı karşıya gelmişler...İkiside birbirinin gözlerine bakıp gözlerinde ifadeyi okumaya çalışıyormuş... melek şeytanın yüreğinde kesin bir fesatlık olduğunu,şeytan ise meleğin yüreğinin ne kadar temiz olduğunu biliyormuş.... o sırada çok güzel bir müzik çalmaya başlamış...şeytan ellerini meleğe doğru uzatmış.. ve "benimle dans edermisin" demiş...melek bunu...
  5. Balıkların suyla dansı

Balıkların suyla dansı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş