gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Suat Suna - Aşkın Adı (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

suat suna aşkın adı akor aşkın adı akor Romantik Prens Suat Suna'nın uzun süredir beklenen albümü nihayet çıktı...Albümün içeriği bayanlar....

Albümdeki Eserler
    1. Aşkın Adı
    Söz & Müzik : Suat Suna
    2. Kör Olmuşsun
    3. Helal Etmiyorum
    4. Bi'tanemdin
    5. Harabe
    6. Sen Üzülme Yüreğim
    7. Babam İçin
    8. Dönmeyeceğim
    9. Aşkın Adı (Remix)

Albüm ile ilgili diğer bilgiler
    Romantik Müziğin Prensi Geri Döndü. Yaklaşık dört yıl sonra, romantik şarkıların özlenen sesi Suat Suna ,dinleyicileriyle buluşuyor.
    Söz ve müziği kendisine ait 9 yeni şarkıyla geri dönen usta müzisyen, babasının kaybıyla başlayan ve hayatında üst üste yaşadığı sıkıntılarla devam eden özel hayatını, müziğe olan bağlılığı ve bestelerindeki yoğun dışa vurumla nasıl aştığını gözler önüne seriyor.
    Duyguların yoğunlaştığı zamanlarda, sanatçıların eserlerinin ne denli özel hale geldiklerinin en güzel ispatlarından biri olan 'Aşkın Adı', Suat Suna'nın en özel ve arşive değer albümlerinden biri hatta belki de en önde gideni olarak değerlendirilebilir.
    Birbirinden lezzetli ve orijinal aranjmanlarla süslü albümde, kullanılan enstrümanların ustalığı da kolayca fark ediliyor.
    Sanatçının yaşadığı hüznü şarkılarında hissederken, O'nun yine bu dönemde askerde yazdığı hasret dolu ezgileri ve kimi zaman ağıt tarzında olan şarkı sözleri, aşk konsepti taşıyan albümde, dikkat çekiyor.
    2009 yılının son haftalarında müzik marketlerde yerini alacak olan 'Aşkın Adı' albümü, ayrıca bestecinin 11. Albümü olması itibariyle, Suat Suna'nın olgunluk döneminde nasıl bir müzik tarzına doğru yol alacağının da anahtarı olarak gösterilebilir...

Suat Suna - Aşkın Adı (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suat Suna biyografisi

Suat Suna biyografisi

Suat Suna, 26 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'da doğdu. Saint Benoit Fransız Koleji´ni bitirdi. Daha sonra İ.Ü Konservatuarı Keman Bölümü´nden mezun olan şarkıcı halen Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğrenim görmektedir. Suat Suna profesyonel müzik yaşamına 1993 yılında başladı. Suat Suna 1993´de Pop Show yarışmasında 1, 2 ve 4.´lük, 1992´de Beyaz Güvercin Şarkı Yarışmasında...
  2. suat suna

suat suna

26 Mayis 1975'de Istanbul'da dogan Suat Suna Saint Benoit Fransiz Koleji'ni bitirdi. Daha sonra I.? Konservatuari Keman B?l?m?'nden mezun olan sanat?i halen Maltepe ?niversitesi Iletisim Fak?ltesi birinci sinif ?grencisi.. Profesyonel m?zik yasamina 1993 yilinda baslayan sanat?inin "Ansizin ?ektin Gittin", "S?z?ne Kanmam","Hasret Fenerleri","R?yam ve...
  3. Suat Suna - Yalan değil

Suat Suna - Yalan değil

Em F Ayni dertlerleyim, yalniz ve sensizim G Biliyorum ben istedim ayrilmayi F Kabul etmezsin sanmistim ah Em Dönemez misin Em F Ayni yerdeyim, bombos ve sensizim G Yalvarmaya hazirim n'olur affetsen F Son bir sans daha versen tekrar Em Sevemez misin ( Am Em...
  4. Suat Suna Dün Gece Evlendi !

Suat Suna Dün Gece Evlendi !

suat suna suat suna haberleri Daha önce Melike Öcalan ile evlenip boşanan pop müziğin yumuşak sesli sanatşısı Suat Suna dün gece yapılan bir törenle dünyaevine girdi melekler :) Suat Suna haberleri, haberin detayları şöyle... Suat Suna uzun bir süredir flört ettiği Burcu Balkanlı ile dünya evine girdi. Ünlü sanatçı Suat Suna dün akşam dünya evine girdi. Sanatçının düğününde adeta ünlü...
  5. Suat Suna kiminle evlendi

Suat Suna kiminle evlendi

Suat Suna kiminle evlendi dün akşam evlenmiş ama kiminle evlenmiş merak ettim. Benim en sevdiğim seslerden biridir Suat Suna ve nedense tv de pek çıkmıyor hani bir şarkısı vardı buzdandı akşamlar canımdan kan damlar diye, işte o şarkı benim hayatımın şarkısı beee:D

Sayfayı Paylaş