Suna Dumankaya mimik kırışıklıkları için doğal tarif var mı?

H

Hamaratkadinn

Forum Okuru
Suna Dumankaya mimik kırışıklıkları için doğal tarif var mı?

Suna Dumankaya mimik kırışıklıkları melek kadınlar kulübü suna Dumankaya kırışıklık forumda.​

Hanımlar kimyasal içerikli ürünler kullanmak istemiyorum. Çok gulen bir insanım o yüzden mimik hareketlerim çok olduğu için zamanla kırışıklıklar oluştu. Özellikle kaşlarımın ortası gözlerimin kenarları. Suna Dumankaya çok tarifi var acaba mimik kırışıklıkları için de doğal tarifleri var mı? Suna Dumankaya mimik kırışıklıkları geçirecek bir tarif verir misiniz?

Merhabalar
Suna dumankaya'nın tariflerini ben de çok severim. Hemen size göz çevresindeki ve alnımızın ortasındaki kırışıklıklar için bir tarih verelim Dumankaya imzalı. Hem gece hem gündüz kullanabileceğiniz cildinize nem veren aynı zamanda kırışıklıkları gideren bir doğal krem tarifi veriyorum. Suna dumankaya'nın sarıda olan aynı zamanda kendisi içinde kullandığı kırışıklık önleyici krem.

"Suna Dumankaya mimik kırışıklıkları kremi"​

• 1 olgun avakadonun yarısı
  • 1 çorba kaşığı bal
  • 1 çorba kaşığı greyfurt suyu
Bu malzemeleri iyice karıştırın krem kıvamında olsun ve bunu yüzünüze boynunuza güzelce sürebilirsiniz. 10 dakika sonra üzerine bir katman halinde yine bu karışımdan sürün. Yarım saat sonra ise iyice yüzünüzü ova piknik yapar gibi karışımı iyice çıkarın ama yüzünüzü yıkamadan yatağa yatın. Sabah kalktığınızda ılık suyla yıkayın ve gerçekten ilk anda bile izin izin ne kadar esnediğini fark edeceksiniz. Dilerseniz "Suna dumankaya'dan göz çevresi kırışıklıkları" için en basit çözüm yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri