gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Süper Tasarım Spagetti Çatalı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Spagetti çatalı Farklı çatal modelleri
    Sevimli mutfak gereçleri arıyorsanız bu spagetti çatalı tam size göre spagetti sevenler bu çatalı kaçırmasın. Kolunu çevirerek spagettiyi kolaylıkla yemek mümkün.

twettysale bunu beğendi.
  2. Scoary

Scoary Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok iyiymiş ama tamamen normal kullanım ıcın uretılmemıs bır urun bence

Süper Tasarım Spagetti Çatalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeytinli Spagetti

Zeytinli Spagetti

MALZEMELER 50 gr çekirdeksiz yeşil zeytin 20 gr siyah zeytin 5 Yemek kaşığı zeytinyağı 2 Adet acı kırmızı biber 2 Diş sarımsak Yarım demet kıyılmış maydanoz 150 gr çubuk makarna (spagetti) Tuz Siyah zeytinleri çekirdeklerinden ayırın ve yeşil zeytinlerle birlikte iri iri doğrayın. Acı biberleri uzunlamasına bölün ve yıkayın. Çekirdeklerini çıkarın ve küçük küçük doğrayın....
  2. Köfteli Spagetti

Köfteli Spagetti

Köfteli Spagetti Malzemeler: - Malzemeler - 2 Adet sogan - 400 gr dana kiyma - 2 Adet yumurta - 200 gr çubuk makarna - 2 Tatli kasigi limon suyu - 400 gr hazir domates püresi - 200 gr bezelye (dondurulmus) - Kiyilmis yesillik (taze soganin yesil yapraklari) - 5 Yemek kasigi zeytinyagi - Tozseker, tuz ve karabiber Yapılışı: Hazirlanisi Sogani rendeleyin. Sogan, kiyma,...
  3. çatal

çatal

sizi bilmem ama be çok severim 2 kere yaptım 50 kere de pastaneden aldım çok seviyorum malzemeler: 1 paket (250 gr) margarin (eritilip soğutulacak) 1 çay bardağı sıvıyağ 1 çay bardağı ılık su 1 tepeleme tatlı kaşığı mahlep 1 paket kabartma tozu 1 yumurtanın sarısı 1,5 çay kaşığı tuz aldığı kadar un(yaklaşık 5 su bardağı) üzerine: 1 yumurtanın akı+çörek otu hazırlanması: 1....
  4. Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Çatal Bıçak Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı Bana çok ilginç geldi.Paylaşmak istedim sizinle...Sizde böyle ilginç şeyleri seviyorsanız hemen alın derim misafirleriniz çok şaşıracak bu çatal bıcaklara .... Şimdiden yüz ifadelerini merak ettim ben ....:D:D Burdada yine ilginç bir çatal bıçak sanatı var.... Isırılmış Çatal Bıçak Isırılmış gümüş çatal bıçak seti, iki dünyevi musibetin göz...

Sayfayı Paylaş