gebe
  1. rb3

rb3 Forum Okuru

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım acaba hamilemiyim beyza

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında rb3 tarafından paylaşıldı.

merhaba beyza hanım, sizden yanıt alamadım bir türlü ve çok huzursuzum geçen pazar günü sevgilimle ilişkiye girdim ama sürtünme ilişkisiydi vajen içerisine veya üzerine boşalma olmadı ve içeriye girmedi ama tek korktuğum şey zevk suyu ve adet haftamdı geçen hafta çarşamba günü oldum cumartesi günü bitti sizce hamile kalmam mümkün mü ? çok stres yapıyorum bu yüzden karın bölgemde ve belimde ağrı oluştu bunlar bile beni korkutuyor

2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz. Mensinizde gerçekleşmiş boşuna stres yapmayın..

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım acaba hamilemiyim beyza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  2. hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

Merhaba arkadaşlar dun esmle ilişkiye girerken ilk defa karnimda ve kasiklarimda agri oldu.ilişkiden sonra yarim saat kadar devam etti.duş alirken bile zorlandim.bir yillik evliym ilk defa oldu.birde gecen ay ilk defa korunmadik.ama adet gunumden bir gün önceydi.hamile olabilir miyim.
  3. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  4. Sürtünme yoluyla ilişki

Sürtünme yoluyla ilişki

Selam 18 ocakta regldim 4.günümdü sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım bu konuda bir bilgim yoktu üzerimde ped iç çamaşırı ve külotlu çorap vardı vajinamın üzerine boşalma oldu korktum temizledim akşam 10 saat geçmişti ella ertesi gün hapı aldım.Çok araştırma yaptım ve çok korkuyorum 15 gün oldu bugün 3 gündür akıntım var ped ile denedim tekrar tekrar sızmıyor içeri sızmadı hatta çok fazla...
  5. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste

Sayfayı Paylaş