gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Survivor Finali İçin Kıbrıs'a

Konu, 'Tatil Hotel Gezi Yerleri' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Hepiniz güzel bir tatil hayali kuruyorsunuzdur. Bende sizler için uygun olacağını düşündüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum. KFC facebook sayfasında yap-boz oyununu oynuyorsunuz. En yüksek puan alan kişi Survivor Finali'ni izlemek İçin Kıbrıs'a gidiyor. Hepinize bol şans. KFC TURKIYE - KFC Survivor | Facebook

2. betuli

betuli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke daha güzel bir fırsat olsa:S

Survivor Finali İçin Kıbrıs'a konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Kıbrıs Finali İçin Otel Doldu!

Survivor Kıbrıs Finali İçin Otel Doldu!

survivor kıbrıs final survivor kıbrıs finali kibris sörvayvır survivor, kıbrıs finali, otel doldu, 2011, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 19 Haziran'da finali yapılacak olan Survivor yarışmasında,finalin yapılacağı otelin odaları ful doldu. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor’ın final bölümlerinin KKTC’nin Kaya Artemis...
  2. Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

survivor 2012 final 2012 survivor birincisi kim oldu Merhaba Sevgili Melek'ler, 2012 Survivor final yarışmacıları belli oldu. Kıbrıs'a final için giden Survivor Begüm, Anıl, Hasan ve Nihat arasında oylamalar sonrasında kalan iki isim Nihat ve Hasan oldu. Bakalım 2012 Survivor birincisi kim olacak :) Umarım Nihat olur çünkü benim oyum Nihat'tan yana :) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki...
  3. Survivor Finalde Kaan'ın Söylediği Biz Burdayız Şarkısı

Survivor Finalde Kaan'ın Söylediği Biz Burdayız Şarkısı

Kaan Biz Burdayız Şarkı Sözü Hadise & Kaan Biz Burdayız Sözleri Evet Sevgili Melek'ler ve benim gibi Survivor hayranı olan tüm arkadaşlar bildiğiniz gibi Survivor birincisi Nihat oldu ve ben de çok sevindim :D:D:D:D Bu haberin ayrıntılarını da sizlerle birazdan paylaşacağız ama şimdi sizlere Survivor finalde Kaanın söylediği şarkı sözleri sunuyor ve Kaan Hadise düeti şarkısını...
  4. Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük heyecan Survivor 2013 dün gece Panama'nın İnci Adası'nda start aldı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda bir diğer sunucu da Alp Kırşan olacak. Her sene zorluk çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyan Acun Ilıcalı, dün gece yayınlanan bölümde ilk iki oyunda...
  5. Survivor Duygu Gözyaşları İçinde!

Survivor Duygu Gözyaşları İçinde!

survivor duygu duygu çetinkaya duygu çetinkaya haberleri Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışmasının bu sezonki en göze batan ismi olan Duygu Çetinkaya, ünlüler takımı karşısında aldıkları yenilgiyi hazmedemedi ve gözyaşlarına boğuldu. Hırsına yenik düşen ve bunu her zaman gösteren Duygu Çetinkaya'yı arkadaşları zor sakinleştirdi. Kıran kırana geçen mücadele sonunda kazanan ünlüler ekibi...

Sayfayı Paylaş