gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

suskunlar bitiyormu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suskunlar dizisi bitecek diye duydum arkadaşlar doğru mu bu haber ? Bitecekse ne zaman bitecek ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Perşembe akşamları ekrana Ssukunlar dizisi gelen dizi izlenme oranları düşünce Pazar gününe alınmıştı.Dizi yeni gününde de izlenme oranlarını yükseltemedi.Büyük bir ihtimal dizi çok yakında final yapacağı söyleniyor...
    Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show'a katılan dizi oyuncuları bu kötü haberi açık bir şekilde telaffuz ettiler.Suskunlar dizisi 21 Haziran akşamı son bölümüyle ekranlara gelicek ve bizlere veda edicek..

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    off offf bitmesin yaa...Zaten bugünlere kaliteli dizi olarak gördüklerim teker teker final yapmaya başladı tamda yeni alışıp müptelası olmaya başlıyoruz hopp dizi final yapıyor...

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mawimm, 2.5 ay içinde tam 14 dizi yayından kaldırılmış. Çok fazla dizi var ve kurunun yanında yaş ta yanıyor galiba ne yazık ki ...

Bak biten diziler;

“Sultan”, “Eve Düşen Yıldırım”, “Son Yaz Balkanlar”, “Evlerden Biri”, “Babalar ve Evlatlar”, “Düşman Kardeşler”, “Kötü Yol”, “Dedemin Dolabı”, “Esir Şehrin Gözyaşları”, “İbrati Ailem”, “Uçurum”, “Sudan Bıkmış Balıklar”, “Annem Uyurken” ve “İffet”

suskunlar bitiyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suskunlar dizisi oyuncuları

Suskunlar dizisi oyuncuları

suskunlar dizi oyuncuları suskunlar dizisi oyuncu resimleri Fragmanları bile merakla izlenilen, Show Tv'nin yeni dizilerinden biri olan Suskunlar dizisi merakla bekleniliyor. biz de bu sayfamızda sizler için Suskunlar dizisi oyuncularının resimlerini sunuyoruz Melek'ler.
  2. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  3. Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir

Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir

Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir ? Selam millet Suskunlar Dizisi Sarı hakkında biyografi bilgileri paylaşmanızı istiyorum sizden:
  4. Suskunlar Dizisi Tuncel Kurtiz

Suskunlar Dizisi Tuncel Kurtiz

Tuncel Kurtiz suskunlar dizisi suskunlar dizisi Tuncel Kurtiz Merhaba Sevgili Melek'ler... Ezel dizisinde Ramiz Dayı olarak kalpleri fetheden Tuncer Kurtiz Suskunlar dizisinde rol alıyor. Yeni neslin belkide Ezel Dizisinde tanıdığı ve sevdiği yılların usta ismi Tuncel Kurtiz Suskunlar dizisine dahil oluyor. Ezel dizisindeki Ramiz Dayı karakteri ile büyük beğeni taplayan Kurtiz başladığı...
  5. Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni kimdir Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeninin adını biliyorsanız lütfen yazın

Sayfayı Paylaş